Hep söyledim! Tv Ekranlarında köşe yazılarımda, aylık 20 milyon üstünde görüntülenme alan @saracihan611 X hesabımda.

Hep söyledim! Tv Ekranlarında köşe yazılarımda, aylık 20 milyon üstünde görüntülenme alan @saracihan611 X hesabımda. Bunları söyledim diye paket yayınlara, Tv programlarına çıkan yayın korkuları yaşayan kusura bakmasın ortadan konuşan meslektaşlar gibi konuşmadım.

Bir dip dalganın geldiğini ekonomi şartlarının etkisi, emeklilerin durumu, istenmeyen adayların gösterilmesini, Ak parti teşkilatının yöneticilerimin görmezden gelerek sahanın nabzı yerine kendi nabızlarını tuttuklarının bir sonucu olarak bu dip dalga geldi.

Burada Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan politik sürdürülebilirliğin devam etmesi için neşteri dibinden vurması, erken seçim tartışmaları gündeme gelemeden bu mesajı vermesi gerektiğini okuyacağını düşünmek istiyorum.

Genel seçimlerde halk Erdoğan dedi.

Yerel seçimlerde ise sarı kartı geçecek bir kart çıkardığını görüyoruz. 

Örnek: Sakarya'nın Kale ilçesinde durum nasıl?

Sakarya’da Geçen dönem ki yerel seçimlerde Ak parti Büyükşehir belediye başkanı adayı %65 oy almıştı. ✔️2024 yerel seçimlerinde bu oran %47’ye düştü.

Örnek:  Sakarya’da 17-0 alan Ak Parti 2024 yerel seçimlerinde 20 yıl sonra 7 tane belediye’yi kaybetti...

▪️Erenler ▪️Sapanca ▪️Kaynarca ▪️Karapürçek ▪️Geyve ▪️Ferizli ▪️Hendek

Bunların sebebi aslına bakacak olursanız çok basit ama görmek şart, görmez ise halkın gösterdiği kart direk kırmızı olacaktır.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan balkon konuşmasında ''gereken mesajı halk vermiştir'' dedi, gereğini yapacağız dedi.

Bu ülkenin, en başlıca sorunu şuan ekonomik kriz ama bir de siyasi krizi kaldırmaz. Erdoğan'ın, bunu çok iyi göreceğini, gereğini yapacağını aksi halini düşününce çöküş olacağını görmek çokta zor değil.

Ben ben olacağım diye onu ihraç et, bunu dışla, halktan kop, kibir ve tepeden bakmaların sonucu sahadaki halkın beklentilerini görmezden gelmenin, halktan kopmanın sonuçları açık ara ortaya çıkmıştır.

Ben Sayın Erdoğan'ın balkon konuşmasını çok beğendim, mesajı tam okuduğunu gördüm. Bunun yanısıra ciddi bir toparlanma sürecine girecektir.

Partimizin organlarında mahalli idareler seçimlerinin neticelerini açık yüreklilikle değerlendireceğiz, öz eleştirimizi cesaretle yapacağız.

Sözün bence bittiği nokta olmuştur.

Sağlıcakla kalın.