Survivor All Star’da Yunus Emre ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

Yunus Emre ile Aleyna Kalaycıoğlu arasındaki samimiyet eş Beria Özden tarafından büyük tepki çekmişti.

Aylar önce Beria Özden, iletişim ödülünde Yunus Emre’yi uyarmış ve ‘Aleyna’dan uzak dur’ demişti.

Geçtiğimiz günlerde Aleyna Kalaycıoğlu ve Yunus Emre oyun alanında gerilmişti. Yaşanan gerilimde Aleyna Kalaycıoğlu, Yunus Emre’den özür dilese de özel röportajda dostuna dair sert ifadeler kullanmıştı.

Yunus Emre Aleyna Gerginlik Haber

Kalaycıoğlu, “Ada hayatında ve normalde oyunlarda zaten sürekli böyle bir şeyleri kırıyor, bir şeyleri yakıyor, birilerine zarar veriyor ve kendisine zarar veriyor. Beni sakın ama sakın ne karısıyla ne kardeşiyle ne annesiyle ne de ailesinden herhangi bir kadınla karıştırmasın. Çünkü bana kimse bu zamana kadar küfür edemedi, sakın beni onlarla karıştırmasın. Ben onun o bildiği kadınlardan da değilim, ama dedim ki 'Aleyna sakin ol yakın arkadaşın.' Bir şekilde tatlıya bağladık ama ben sağlıklı bulmuyorum. Allah yakınlarına sabır versin” demişti.

Beria Ozden Aciklama Haber

“HADDİNİ BİLMEZ, ŞIMARIK KADIN”

Yunus Emre'nin eşi Beria Özden, Aleyna Kalaycıoğlu özel röportajını izleyince öfkeden deliye döndü.

Instagram hesabından açıklama yapan Beria Özden, “Haddini bilmez şımarık bir kadının tutumu çok çirkin” dedi.

Beria Ozden Haber Site Istiklal

Beria Özden sözlerini “Kırmızı çizgi dokunulmazlığı kişiye göre mi belirleniyor ve haklı çıktım boşuna ilk ben uzak dur demedim. Ben eşiyim ben geçtim aileye konu geliyorsa kişinin iradesizliğiyle yaptığı röportajdadır kendine gelince duyar kas, parmak salla başkasına yapmayacaksın haklı yanı yoktur” diyerek bitirdi.

Editör: Arda Aşkın AKSOY