Bu token aracılığıyla elde edilecek gelirlerin Haluk Levent ve Ahbap Derneği'nin yapacağı yardımlara kaynak oluşturması hedefleniyor.

HALUK Token, 10 milyar adet olarak ve 0.05 TL değerinde arz edildi ve ön satış 1 Temmuz'da başladı. Token'ın fiyatının belirli bir seviyenin altına düşmemesi için çalışmalar devam ediyor ve yakın bir zamanda listelenmesi planlanıyor. Token ayrıcalıkları arasında Haluk Levent hayranlarına konserlere katılma, Haluk Levent ile birebir tanışma fırsatı, özel ürünler için açılacak açık artırmalara katılma gibi imkanlar da bulunuyor. Ayrıca ilerleyen süreçte Haluk Levent adına çıkarılacak NFT koleksiyonlarının alımında da HALUK Token kullanılacak.

Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, Bitexen'in topluma fayda sağlama misyonuyla, sosyal faydaları teknolojik yeniliklerle harmanlama hedefini vurguladı ve Haluk Levent ile uzun soluklu bir iş birliğine başladıklarını belirtti. Haluk Levent ise HALUK Token'ın ön satışıyla ilgili olarak, elde edilen gelirin acil yardım ve toplumsal fayda projelerine kaynak oluşturacağını ifade etti ve Bitexen ile iş birliği yapmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Kaynak: istiklal.com.tr