Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, maçın başlangıcında iyi bir performans sergilediklerini belirterek, "Maça çok iyi başladık. Takımımız set oyununu gol atana kadar oldukça iyi oynadı. Skoru eşitlemeyi başarana kadar kontrol bizdeydi.

"TURU İKİNCİ MAÇA TAŞIDIK"

Ancak çok kötü goller yedik ve bu da oyunumuzu etkiledi. Bir noktadan sonra hazırladığımız oyun planının dışına çıktık ve istenmeyen bir görüntü ortaya çıktı. Maç beraberlikle sonuçlanabilirdi veya biz kazanabilirdik, ancak sonuçta Trabzonspor galip geldi ve onları tebrik ediyorum. Yine de biz turu ikinci maça taşıdık ve ligde kazanırsak, rövanş maçını da iyi bir seviyede oynayacağımıza inanıyorum" dedi.

HAKEM YORUMU

Hakem kararlarına dair düşüncelerini de paylaşan Kafkas, hakemlerle fazla konuşmamak istediğini belirtse de, bazı durumlarda hakemlerin yanlış anladığını ve taraflı davrandığını hissettiğini söyledi. Kafkas, "Bir oyuncu yumruk atıyor ve hakem bunu görmezden gelip arkasını dönüyorsa, takımın büyüklüğüne göre hareket ediyorsa, bu tür şeyler bize iyi hissettirmiyor. 40 yıl boyunca futbolun içinde çok şey gördüm ama bu sezonki kadar belirsizlik görmedim. Hepimiz için zor bir sezon, bir an önce bitmesinde hayır var gibi görünüyor" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA