Rock müziğinin sevilen ismi Teoman, önceki gün Nişantaşı City’s girişinde görüntülendi. Gazetecilerin sorularını nazikçe yanıtlayan ünlü şarkıcı, yine dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Teoman: 80 yaşında evleneceğim, o zamana kadar gençliğimi yaşayayım

Daha önce dile getirdiği “Çalışmayı sevmiyorum” sözlerini tekrarlayan Teoman:

“Şunu anladım. Çalışmak manasız geliyor. Çalışmayınca da insan çok sıkılıyor. Arasını bulmak lazım. Bende çok uzun yıllar çalıştım. Şimdi menajerimle de konuştum. 4 haftalık bir tatilim var. Bundan sonra maksimum konseri hedeflemeyelim. Ayda 4-5 tane konser yapalım. Hayatımızı yaşayalım. Hayatı sadece işten ibaret olarak görmeyelim dedim. Artık böyle çalışacağız” dedi.

Birçok ünlünün emeklilik sonrası sahil kasabılarına taşındığını söyleyen gazetecilere ise, “Ben onlara benzemiyorum. Tam emekli olmayacağım. Bana hiç uygun bir şey değil kasabaya falan yerleşmek. Mizaç önemli bu tarz şeylerde. Ortalıklarda dolaşmayı, kafelere gitmeyi, öyle şeyleri seviyorum. Doğa falan beni açmıyor” şeklinde açıklamalarda bulundu.

"80 YAŞINDA EVLENECEĞİM, O ZAMANA KADAR GENÇLİĞİMİ YAŞAYACAĞIM."

Gazetecilerin evlilik sorularına karşılık olarak Teoman:

"Görmezsiniz artık. Evlendim, çocuğumu yaptım, artık bekarım. Biliyorsunuz 80 yaşında evleneceğim zaten. O zamana kadar gençliğimi yaşayayım diyorum. Ondan sonra evlenirim." açıklamasında bulundu.

Teoman: Genç sanatçıları beğeniyorum - Magazin haberleri

"ÇOK KAZANACAĞIM DİYE KENDİLERİNİ HARAP ETMESİNLER."

Son olarak başarılı şarkıcı, genç hayranlarına tavsiye verdi...

"Gençler sağ olsunlar beni sevdi. Hoşuma gidiyor. Hayran meselesine alışığım ama gençler, ufaklıklar böyle ilgi gösterince hoşuma gidiyor. Fakat şöyle algılarlarsa üzülürüm. Hayatım boyunca eşekler gibi çalıştım. Artık bu yaşa geldim, biraz daha rahat yaşıyorum. Şimdiden benim yaşımdaki bakış açıma geçerlerse hayatları çok kolay olmaz. Önce biraz çalışsınlar. Kendilerini paralasınlar demiyorum. Büyük hayalleri de olmasın. Çok zengin olmaya çalışmasınlar. Az ile yetinsinler. Çok kazanacağım diye kendilerini harap etmesinler."

Editör: Gaye SARI