Sarılar Mahallesi'nde, Erdem Koç'un kullandığı 59 ABM 061 plakalı otomobil ile Sercan Arıcan'ın yönetimindeki 59 AEK 308 plakalı otomobil çarpıştı. Kazaya, Koç'un oğlu Burak Koç'un idaresindeki 59 AIJ 108 plakalı otomobil de dahil oldu.

A W217301 02

Kazanın ardından diğer sürücülerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, sürücü Erdem Koç ve eşi Birsen Koç'un hayatını kaybettiğini tespit etti. Yaralanan diğer sürücüler Burak Koç ve Sercan Arıcan ile araçlarda bulunan Nihal Arıcan, Ege Araslan Arıcan, Melek Arıcan ve Muradiye Yavuz, sağlık ekipleri tarafından Çorlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Muradiye Yavuz, hastanedeki tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

A W217301 04

OĞLUNUN KULLANDIĞI OTOMOBİLİ SOLLARKEN KAZAYA KARIŞMIŞ

Kazada ölen sürücü Erdem Koç’un, oğlu Burak Koç’un kullandığı otomobili sollamaya çalışırken kazaya karıştığı öğrenildi.

Cumhuriyet savcısının olay yerindeki incelemelerinin ardından, Erdem ve Birsen Koç'un cenazeleri Çorlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Çorlu Kaymakamı Murat Eren de kaza mahalline gelerek yetkililerden bilgi aldı.

Kazaya karışan 59 AEK 308 plakalı otomobilin motor kısmında sıkışan ve kazazedelere ait olduğu belirlenen kedi, itfaiye ekipleri tarafından bulunduğu yerden kurtarıldı.

Başlıksız 2-6

Kaynak: İHA-AA