Survivor All Star’da sular durulmuyor…

Dokunulmazlık oyununda mücadele edecek olan Bozok, parkura başlamadan önce takım arkadaşlarını Nagihan için uyardı. Bozok, arkadaşlarına "Ben yarışırken Nagihan konuşmasın" dedi.

Nagihan Site Haber

ATAKAN DA DAHİL OLSUN

Bozuk’un sözlerinin ardından Avatar Atakan'ın "Nagihan, hiç konuşmasın" demesi sonrasında Nagihan oyun alanını terk etti.

Ekran Görüntüsü 2024 03 20 152053

GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Talihsiz bir sakatlık yaşayan ve iyileşme süresi içerisinde olan Nagihan ise Bozok'un isteğini duyunca sağlık çadırına giderek ağladı.

Nagihan Karadere

Gözyaşlarına hakim olamayan Nagihan, "Sakat sakat gidiyorum parkur başına kadar. Aleyna'ya gittim, taktikler verdim. Yırtındım son saniyesine kadar bütün takımıma destek oluyorum. Beyefendi benim sesimi duymak istemiyor. Kötülük mü yapıyorum ben? Benim desteğimi istemiyor neyin kini bu? Neyin nefreti bu? Ne yaparsan yap bu takıma yaranamıyorsun. Bu takımın parçası olmak istesen de oldurtmuyorlar. Yazıklar olsun. Nasıl bir kalp var, nasıl bir insanlık var? Bundan sonra da destek vermem, vermeyeceğim de. Düeollaya çıksın sesimi çıkartırsam namerdim” diyerek isyan etti.

Editör: Arda Aşkın AKSOY