TV8'in popüler yarışma programı Survivor'ın önemli isimlerinden biri olan Yunus Emre Özden'in eşi, sosyal medya üzerinden sık sık gündeme gelmekte. Yunus Emre'nin yarışmadaki performansı ve yaşadığı olaylarla sıkça konuşulan bir isim olmasının yanı sıra, eşi Beria Özden'in hamilelik haberi de dikkatleri üzerine çekmişti.

Survivor Yunus Emre'ye iletişim ödülü şoku! Eşi güzel haberi verdi Survivor Yunus Emre'ye iletişim ödülü şoku! Eşi güzel haberi verdi

Yunus Emre'nin, iletişim ödülünü kazanarak canlı yayında baba olacağı müjdesini almasının ardından, bugün Beria Özden'in yaptığı paylaşım herkesi şaşırttı.

Beria Özden, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, hamileliğinin kullandığı ilaçlar sebebiyle sonlandığını duyurdu. Özden, sosyal medyada gerilim dolayısıyla antidepresan ve ağrı kesici kullandığını, zaten sağlık sorunlarının bulunduğunu ve bu nedenle mide koruyucu gibi ilaçlar da aldığını ifade etti. Bu durumun gebeliği etkilediğini belirten Özden, ağrılar ve diğer sağlık sorunları nedeniyle gebeliğin sona erdiğini açıkladı.

Paylaşımında, "Bunu eşime kendim söylemek isterdim ancak geç öğrendiğim için kendim dikkat edemedim. Çok üzgünüm. Kötü düşünenlerin umarım başına gelmez." ifadelerine yer verdi.

Ekran Görüntüsü 2024 03 14 182058

Editör: Ali Özgür UZUN