Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçilerek oynanan bir oyun türüdür. Süper Loto 4 Temmuz 2024 çekilişi sonuçları araştırılan konular arasında yer alıyor. Süper Lotonun büyük ikramiyesi hayalleri süslüyor. Haftada üç kez gerçekleştirilen çekilişler ile büyük ikramiye herkesi bekliyor.

En son çekiliş 2 Temmuz 2024'te yapılacak ve devreden ikramiye tutarı 4 milyon 72 bin lira olarak belirlendi. Peki “Süper Loto ne zaman çekiliyor? 4 Temmuz 2024 Süper Loto saat kaçta çekiliyor? İşte bu soruların yanıtları…

SÜPER LOTO NE ZAMAN ÇEKİLİYOR 4 TEMMUZ 2024?

Süper Loto 4 Temmuz tarihli yeni çekiliş saat 21.30’da başlayacak. Çekilişin bitmesinin ardından da millipiyangoonline.com internet adresinden çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama işlemi yapılabilir.

SÜPER LOTO NASIL BİR OYUN?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçilmesine dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. İşte oyunun detayları…

-          Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

-          İşaretleme yapmayı istemeyenler kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyebilir, terminal böylelikle rastgele 6 numara seçer. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturulabilir. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar olarak otomatik olarak üretirler.

-          İstenilirse arkadaşlarla Ortak Bilet satın alınabiliyor. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı ya da farklı pay nispetleriyle satın alınmasına “Ortak Bilet” adı verilir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

-          Süper Loto oynamak için www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulaması ya da en yakın satış noktasını kullanabilirsin. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından veya satış noktalarından oynanabilir.

Kaynak: istiklal.com.tr