Söylemezsem Olmaz adlı magazin programı yeni sunucuları ile izleyicilerinin karşısına her sabah çıkmaya devam ediyor. 2023 yılında Bircan Bali, Pınar Eliçe ve Ebru Şancı Öztürk ile yeni bir yayına başlayan sevilen program, Daha sonra Selen Görgüzel, Didem Delen ve Bilal Özcan ile yayın hayatına devam etme kararı aldı ancak bu kadroda değişti. Hatta bir ara Seren Serengil’de programın sunucularından biri oldu. Sonrasında ise bir anda sunucu değişikliği yapmaya karar kılan yapımcı, Arto, Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik'i kadroya kattı ve programın sunucuları oldu. Şimdi ise yıl 2024’ün ortalarına geldiğimiz şu günlerde yeniden sunucu değişikliğine gidildi. Peki, "Söylemezsem Olmaz sunucuları neden değişti?" Söylemezsem Olmaz suncuları kimlerdir 2024?" İşte bu konuda yapılan son açıklamalar…

SÖYLEMEZSEM OLMA SUNUCULARI NEDEN DEĞİŞTİ 2024?

Söylemezsem Olmaz programı magazin gündemindeki olayları takip etmeye devam ediyor. Yaşanan sunucuları değişikliğine dair hala izleyiciler Söylemezsem Olmaz programını izliyor. Program son dönemde yaşanan sunucu değişikliği ile gündeme gelmeye başladı. 2024’ün başlarında Selen Görgüzel, Didem Delen ve Bilal Özcan'ın yer aldığı Söylemezsem Olmaz programında değişiklik yapıldı. Selen Görgüzel değişim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Görgüzel, "Biliyorsunuz Temmuz ayı itibariyle Beyaz TV ekranlarında her sabah sizlerle buluşuyoruz. Önce Beyaz Magazin daha sonra Söylemezsem Olmaz'da... Ben çok keyif aldım, keyifli bir süreç geçirdim, çok güzel arkadaşlıklar edindim. Başta Beyaz TV ailesine ve yönetimine sonsuz teşekkür ediyorum. Çok sevgili yapımcımız Bilal Özbilge'ye teşekkür ediyorum. Fakat malumunuz biliyorsunuz biz Bilal Özbilge'nin ekibiydik, yapımcımız Bilal Özbilge'ydi. Kendisi, talihsiz bir rahatsızlık geçirdi. Şu anda iyileşti, çok şükürler olsun. Gayet iyi fakat biraz daha onun doktor raporu uzadığı için bu zaman zarfında başka bir ekip gelecek. Başka ekiple de bizim devam etmemiz çok etik olmazdı açıkçası. Yeni arkadaşlar bundan sonra Söylemezsem Olmaz programında sabahları sizlerle buluşmak üzere başlayacaklar Pazartesi gününden itibaren" demişti.

Ardından ekranlara Arto, Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik geldi. Bir süre bu ekip Söylemezsem Olmaz programını sundu. Ancak programın sunucuları yeniden değişti. Artık Söylemezsem Olmaz ekranlarında Arto ve Pınar Eliçe yer almaya başlayacak. Bu ekibinde değişip değişmeyeceği henüz bilinmiyor. Kanal ya da sunucular da bu değişime dair herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Kaynak: istiklal.com.tr