Bahar dizisinin Bahar’ı yani Demet Evgar, bilindiği üzere bu zamana kadar pek çok dizide rol aldı. Hatta Bahar’ın 11.yeni bölümünde Deme Evgar eski rol arkadaşı ile oynadı. Sağlık taraması için Peran Vakfı Hastanesi doktorları bir köye gittiler. Oradaki halkı sağlık taramasından geçiren Bahar yani Demet Evgar, eski rol arkadaşı  Ümmü Putgül ile karşılıklı bir sahnede yer aldı. Köydeki bir sakini canlandıran Putgül ile Bahar arasında o gözden kaçan sahne çekildi.

DEMET EVGAR ESKİ ROL ARKADAŞIYLA BAHAR DİZİSİNDE KARŞILAŞTI!

Peran Vakfı doktorları köy halkını sağlık durumlarını kontrol ederken Bahar’ın başına ilginç bir olay geldi. Bahar, Timur ve Rengin bir eve gider ve oradaki kişilerin de salık kontrollerini yapar. Bu evde Fidan, kocası ve kuması kalır.

Fidan, Bahar’ı gördüğü andan itibaren seni birine benzeteceğim ama kime kime diye sormaya başlar. Ancak Bahar, insan insana benzer diye cevap verir. En sonunda Fidan, Bahar’a "Sen mahpus yattın mı?" sorusunu sorar. Bu soru izleyicileri Avlu dizsine götürür.

Bu soru üzerine şaşıran Bahar, yok yok cevabını verir. Avlu dizisinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin başrolleri paylaşıyordu. Ümmü Putgül de Avlu dizisinin sevilen karakterinden bir tanesiydi.  Bahar dizisindeki Avlu’yu hatırlatan sahne izleyicilerini derinden etkiledi. Bu duygusal anlar, sosyal medyada çok beğenildi.

Kaynak: HABER MERKEZİ