Her ne kadar başlıktan da anlayacağımız üzere rahat uyu desek de bence bu ceza yine de yetersiz çünkü 6-8 Ekim olaylarının müsebbibi olan Selahattin Demirtaş yeterli cezayı almamıştır. 43 yıl bir cezaya çarptırıldı kendisi lakin gönlümden geçen olmasını istediğim kısasta hayat vardır!

Selahattin Demirtaş hapisten çıkacağı zaman 90 küsür yaşında oluyor ben de 69 70'li yaşlarda olacağım ve eğer o gün hayattaysam Selahattin Demirtaş serbest bırakıldığında elime telefon alacağım ve tekrar haykıracağım Selahattin Demirtaş teröristtir!

Yasin kardeşimizin ve daha nice Kürtlerin, Türklerin evlatlarımızın acısının nedenidir!

Daha durun biz başkan Apo’nun heykeli dikeceğiz derken şimdi cezaevinde oturup Recep Tayyip Erdoğan’ın icraatlarını izleye dursun. 

Diğer taraftan 30 küsür yıl ceza yiyen Figen Yüksekdağ! Sırtına artık YPG’ye PYD’ye değilde
Cezaevinin ranzalarına dayaya dursun. 

Kim cezaevine girerse girsin içim her zaman bir hüzünlenirdi çünkü keşke yapmasaydı keşke akıllı olsaydı bir anlık gaflete düşmeseydi diye ama bugün ceza alan bu isimler için hiçbir şekilde üzülmedim de içime en ufak bir duygu düşmedi de tek hissettiğim şey öfkeydi!

Günümüz siyasetçilerine de ders olsun. Böyle sırtını terör örgütlerine dayayıp dışarıda özgürce dolaşabileceğin bir ülke değil burası herkes haddini bilerek siyasetini yapmalı…

Kapanışta da büyük bir haykırışla!
Selahattin Demirtaş teröristtir!