Prens BluTV’nin sevilen yapımları arasında yer alıyor. Prens komedi türünde bir Türk yapımıdır. İlk bölümü ile 16 Haziran 2023 tarihinde yayınlanan Prens dizisinin senaryosunu Giray Altınok ve Kerem Özdoğan kaleme alıyor. Prens dizisinin ikinci sezon yayın tarihini 9 Nisan 2024 olarak duyurmuştu. Peki Prens yeni bölüm ne zaman? Prens 2. sezon 3. bölüm ne zaman yayınlanacak?” İşte merak edilen soruların yanıtları…

Prens dizisinin takipçileri, 2. yeni sezonun yayınlanan ilk iki bölümünü hemen bitirip, yeni bölümü beklemeye koyuldular. Prens, yeni sezonda, Bongomya Krallığı'nın kendini bilmez, ağzı bozuk, kendinden başka kimseyi düşünmeyen ama bir o kadar da komik ve eğlenceli Prens'inin maceraları anlatmaya devam ediyor.

PRENS DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Giray Altınok'un başrolünde olduğu dizinin kadrosu ve karakterleri şu şekilde;

 Ceyda Düvenci Kraliçe Sion rolünü, Aslı Tandoğan Anarkhia karakterini, Ebru Şahin, Csillia adlı karakterini, Thenio rolünde Çağdaş Onur Öztürk hayat veriyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Çağlar Ertuğrul, Zeynep Tuğçe Bayat, Engin Benli, Bahadır Vatanoğlu, Canberk Gültekin, Kerem Özdoğan, Derya Pınar Ak ve Mert Doğan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

PRENS 2. SEZON 3. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

"Prens" dizisinin 2. sezonunun 3. Bölümü bugün yani 16 Nisan 2024  Salı günü saat 19.00'da BluTV'de izleyicinin karşısına çıkacak. Prens dizisi yeni sezon bölümleri ile BluTV ekranlarında olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ