Ölümlü Dünya kiralık katillerden oluşan bir ailenin sıradışı ve bir o kadar da komik hayatlarını konu almaktadır. İlk filmi izleyenler merakla ikinci filmin çıkmasını bekliyorlardı. Geçtiğimiz aralık ayında vizyona giriş yapan Ölümlü Dünya 2 sevilen komedi filmleri arasındaki yerini bir kez daha aldı. Yönetmenliğini Ali Atay’ın yaptığı oyuncu kadrosunda da usta isimlerin yer aldığı Ölümlü Dünya 2 Netflix’e ne zaman gelecek merak ediliyor. Peki “Ölümlü Dünya 2 Netflix’e ne zaman gelecek? Ölümlü Dünya 2 ne zaman çıkacak?” İşte araştırılan soruların yantları…

ÖLÜMLÜ DÜNYA 2 NETFLİX’E NE ZAMAN GELECEK?

Ölümlü Dünya 2 filmi Aralık ayında vizyona giren Türk komedi filmidir. Sinemalardan sonra Ölümlü Dünya 2 Netflix'te yeniden gösterime girecek. Merakla beklenen film, 3 Mayıs Cuma gününden itibaren platformdan izlenebilecek.

Ölümlü Dünya filmin başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, İrem Sak, Sarp Apak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit yer alıyor. 

ÖLÜMLÜ DÜNYA KONUSU NEDİR?

Bir aile düşünün her ferdi kiralık katil. Ancak bu ailenin bir kuralı vardır. Aile fertlerinden hiçbiri sevgili yapıp aile kuramaz. Ancak bu kuralı biri bozar. Aile üyeleri kiralık katillerden oluşmaktadır ve dünya çapındaki bir örgüt için çalışır. Ama yaptıkları bazı hatalar sonrasında kendilerini deşifre ederler.  Bu noktadan sonra ise tası tarağı toplayıp peşlerine düşen örgütten kaçmaktan başka çareleri kalmayacaktır. 

Kanun kaçağı olarak hayatına devam eden Mermer ailesinin hikayesinin 2'nci versiyonunu içeren devam filminde, kahramanlar örgütün eline düşen Zafer’i kurtarmak için son bir vurgun yapmaya kalkıyor.

ÖLÜMLÜ DÜNYA 2  FİLMİ 1 MİLYON SEYİRCİYE ULAŞMIŞTI!

Yönetmenliği Ali Atay'ın yaptığı ve senaryosunu Ali Atay ve Feyyaz Yiğit’in yazdığı Ölümlü Dünya 2 filmi, 2023 yılının aralık ayında gösterime girmişti. İlk haftasında 400 binin üstünde izlenmeyle yılın en iyi açılışını yapan film, 12 günde 1 milyon seyirciye ulaşarak kahkahaya boğdu. 

Kaynak: HABER MERKEZİ