Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var'ın konuğu olan Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı ile ilgili acı haber geldi.

Bir süredir kanser tedavisi gören ilahiyatçı Yusuf Kavaklı hayatını kaybetti.

Programın sunucusu Nur Viral, Yusuf Kavaklı'nın hayatını kaybettiğini canlı yayında ağlayarak açıkladı.

Nur Viral Hoca Haber Site Istiklal

KONUŞMAKTA ZORLANDI

Kendisi için çok zor bir yayın olduğunu belirten Nur Viral, konuşmakta zorlandı. Viral, Yusuf Hoca'ya Allah'tan rahmet diledi.

Nur Viral Haber Site Hoca

“HER YERDE ONUN HAYALİ VAR...”

Nur Viral, Yusuf Kavaklı ile ilgili, “Bugün benim için çok zor bir yayın olacak. Yayıncılıkta böyle bir şey vardır aslında sevdiğin birini kaybettiğinde onun anonsunu, duyurusunu yapmak, bu duyguyla yayını sürdürmek çok zor bir durumdur. Bugün gerçekten herkesten çok özür diliyorum. Sevenleri olarak çok üzgünüz, Yusuf Kavaklı Hocamızı kaybettik. Ailesine, sevenlerine sabır diliyorum ve gerçekten hepinizden bugün dua istiyorum. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinde olsun. En çok sevdiği günde vefat etti, onun için cuma günleri çok özeldi. Hep derdi ki bugünü dolu dolu yaşamalıyız. Hep beraber onun için dua edelim gerçekten. Özür dilerim böyle açmak istemedim yayını ama tutamadım kendimi. Stüdyoya geldiğimden beri her yerde onun hayali var. Bizimle atışmaları, dinlediği ilahilere eşlik etmesi… Ölüm ani dünya fani. Hepimizin en sevdikleri bir gün göçüp gidiyor. Bilmemiz gereken tek şey sevdiklerimizin değerini bilip sıkı sıkı sarılmak…” dedi.

Kaynak: istiklal.com.tr