Usta sanatçı Mustafa Keser, merhum sanatçı Müslüm Gürses, Orhan Gencebay ve Fatih Kısaparmak hakkında sert açıklamalar yaptı.

Mustafa Keser, “Fatih Kısaparmak, kendi kendine 'Türkü Baba' lakabı taktı. Türkü babalık ona kalana kadar önünde bin tane adam var. O türkü baba olacak en son adam hatta baba bile olamaz. Orhan Gencebay iyi bir müzisyendir ama iyi bir ses sanatçısı değildir. Yüzüne konuşabileceğim laflar bunlar, ben arkadan konuşmam. Müslüm Gürses Türkiye'nin en lezzetli seslerinden biridir ama hayatımda dinlemedim çünkü kötü okuyor” dedi.

İBRAHİM TATLISES ÇILDIRDI

Mustafa Keser’in bu sözleri İbrahim Tatlıses’i çok sinirlendirdi.

Aramızda Kalmasın programına bağlanan İbrahim Tatlıses, meslektaşı Mustafa Keser’e ağır sözlerle yüklendi.

“KÖR OL AMA NANKÖR OLMA”

İbrahim Tatlıses, “Mustafa Keser'e sorun, onu sahneye çıkaran kim? İlk kez Kanal 6’daki 'İbo Show’a çıkardım, oradan aldı yürüdü. Hadi bu soruyu ona sorun. Zamanında bana da konuşur gibi oldu ama önlemimi aldım, konuşamaz. Nankör insanı sevmiyorum. Çok iyi bir müzisyendir, onu inkâr edemem. Ancak tüm bu sanatçılar için söylediklerini hadsizlik olarak değerlendiriyorum. Gündemde kalmak istediği için bunları yapıyor. Haddini bilmeli. Hayatım boyunca nankör olmadım. Kör ol ama nankör olma. Nankörleri hayatım boyunca sevmedim” dedi.

Editör: Arda Aşkın AKSOY