Show TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti'nde Alev karakterine hayat veren Müjde Uzman, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımlarla hayranlarını şoke etmişti.

'Tükendim' diyen ünlü oyuncu, mesleği yüzünden maruz kaldığı zorbalıktan sıkıldığını ve bunaldığını söylemişti.

338429583 959707758396090 8548039214358788725 N

Tükenmişlik sendromuna yakalandığına dair haberlerin yapılmasının ardından Müjde Uzman, "Ben herhangi bir sendroma yakalandım falan demedim." demişti. Oyuncunun bu sözleri adeta seti karıştırdı.

DİZİNİN MAKYÖZÜ TİYE ALDI

Kızılcık Şerbeti' dizinin makyözü Esra Okumuş, set ekibinden arkadaşlarıyla birlikte çektiği videoda Müjde Uzman'ın bu durumuyla dalga geçti.

Sosyal medyada gündem olan video için iki taraf da açıklama yaptı. Taraflar, videoda dalga geçme amacı olmadığını söyledi.

“GEREĞİ YAPILACAKTIR”

Ünlü yapımcı Faruk Turgut’tan açıklama geldi. Turgut, "Oyuncumuz Müjde Uzman’ın paylaşımı sonrası, set makyözümüzün yaptığı paylaşım hoş olmamıştır. Gereği yapılacaktır” dedi.

Faruk Turgut Haberistiklal

YAPIM ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA

Kızılcık Şerbeti dizisinin yapım ekibi, konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve Esra Okumuş’un iş akdinin sonlandığını açıkladı.

Gold Yapım yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde oyuncumuz Müjde Uzman’ın yaşadıkları üzerine yaptığı paylaşımın ardından Kızılcık Şerbeti ekibinde görev alan Esra Okumuş sosyal medya hesabından mizah adı altında video paylaşmıştır. Gold Film olarak iş akdi tarafımızca feshedilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” dedi.

G O Vmr T Z X Y A Ae Xg H

Kaynak: istiklal.com.tr