Bugüne kadar  muhalif söylemleri ile sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Berna Laçin bu sefer ki çıkışı ile sevenlerini şaşırttı.

Yapılan bir çok hizmeti ağır bir dille eleştiren ünlü oyuncu  devlet hastanelerine güzelleme yaptı hatta bununla da kalmadı kendine öz eleştiride de bulundu.

Laçin’in annesi tatil için gittiği yavru vatan Kıbrıs’ta kalçasını kırdı ve apar topar Lefkoşa'daki Burhan Nalbantoğlu Hastanesi'ne kaldırıldı. Laçin annesine uygulanan tedavi ve bakım sonrası muhalif kesim tarafından devlet hastaneleri hakkında yapılan olumsuz yorumların ne kadar gerçekten uzak olduğunu ifade etti.

Tüm söylentilere karşın annesinin Burhan Nalbantoğlu Hastanesi'nde özenle bakıldığını belirten Laçin sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı.

"Bu zamana kadar devlet hastanesi diye bin tane olumsuz laf söylendi biz de hep kaçtık Kıbrıs’ta Nalbantoğlu Hastanesi'nden ve hep özele götürdüm ameliyat ettirdim annemi.

Sadece 1 sene içinde 3. defa kırdı annem kalça ve belini.

Bayram olduğu için tüm uzmanların olduğu tek hastahane diye kulaklarımı tıkadım söylentilere.

"Öyle güzel bakılıyor ki yine ön yargı kurbanı olduğumu farkettim"

Annem şu anda Devlet Hastanesi’nde ve öyle güzel bakılıyor ki yine ön yargı kurbanı olduğumu farkettim.

Yarın ameliyat olacak , inşallah Allah yardım eder de iyi olur. Korkuyorum ama biliyorum ki herkes elinden geleni yapıyor. Gerisi dua."

Kaynak: istiklal.com.tr