Türkiye haftalardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Şaban Ataş cinayetini konuşuyor.

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde 22 Mart tarihinde ortadan kaybolan 52 yaşındaki Şaban Ataş'ın kaybolma vakasının ardından cinayet çıkmıştı.

Şaban Ataş cinayetini ele alan Müge Anlı ve ekibi kısa sürede olayı çözmüş ve cinayet itirafını almıştı.

Ataş'ın eşi Emine Karabulut cinayeti itiraf ederek, cesedin yerini canlı yayında söylemişti. Muhabir Müge, Karabulut'un tarif ettiği bölgede canlı yayında ceset aramış ve cesedi bulmuştu.

TUTUKLANDILAR

Müge Anlı bu sabahki yayınında gözaltına alınan Emine Karabulut, Mert Ataş ve Burhanettin Öztürk’ün tutuklandığını, DK. ile Mehmet Ataş’ın da adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığını duyurdu.

“O ZAMAN İÇERİDEN HİÇ ÇIKMAM”

Müge Anlı canlı yayında anne ve oğul hakkında konuştu. Ataş'ı öldürdüğü iddia edilen en yakın arkadaşı Burhanettin Öztürk'ün cinayeti ilk günden beri hala reddettiğini açıkladı.

Emine Karabulut'un ise "70 yıl da içeride kalsam çıkınca Burhanettin ile birlikte olurdum" diyerek aşk itirafı yaptığını da açıkladı.

Anlı, Burhanettin'in Emine'yi görebilmek için çok istekli olduğunu ve polis ekiplerinin zarf atarak "İsterseniz koğuşta birlikte kalın" demesi üzerine "O zaman içeriden hiç çıkmam" dediğini de açıkladı

Kaynak: istiklal.com.tr