Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında akılalmaz bir olay yaşandı.

18 yaşındaki Sevdiye Bahar, Adana’da 4 yıl önce kaybolan annesi Hamide Kalkan’ı aramak için Müge Anlı’dan yardım istedi.

Sevdiye Haber Anne Site

Genç kızın yıllardır hayatından endişe ettiği annesini Hamide Kalkan’ı Müge Anlı sadece bir günde buldu.

ÇOCUKLARINI İSTEMEDİ

Canlı yayına bağlanan anne Hamide Kalkan, ne kızıyla ne de diğer çocuklarıyla görüşmek istemediğini belirtti.

“BENİM İÇİN ÖLDÜLER”

"Müge Hanım sadece sizinle konuşmak istiyorum" diyen Hamide Kalkan, “O şahıs beni iyi dinlesin. Müge Hanım ben iki sene önce kızımla görüştüm. Gel yeni bir hayat kuralım, birlikte yaşayalım, mutlu olalım dedim. Kızım 16 yaşındayken beni bir erkeğe sattı. Hem de evli bir erkek. Onu bana tercih etti. Benim için Ekrem önemli sen önemli değilsin sen benim annem değilsin dedi. Benim evlatlarımdan çekmediğim acılar kalmadı. Bu insanlar beni karakola şikayet ettiler, iftira attılar. Hangi evlat annesine el kaldırır? Saçımdan tutup sokaklarda sürdüler. Oğlum yumruk yumruğa burnumu kırıp da ağzımdan kan getirdi. Ben bunlara nasıl evlat derim? Kızımı gördüğüme sevinmedim. Ben böyle evlat istemiyorum. Hiçbirini istemiyorum. Ben kendime yeni bir sayfa açtım. Benim için öldüler” şeklinde konuştu.

Annesinin sözleri sonrası Sevdiye Bahar gözyaşlarına boğuldu. Genç kız bir kez daha annesine çağrıda bulundu ve “Ne olur anne gel, ben her şeyden vazgeçtim. Sonumun ölüm olacağını bile bile geldim. Sen şu an yanındakilerin korkusuyla böyle konuşuyorsun. Biliyorum seni de dövüyorlardı. Çık gel, kurban olayım” ifadelerini kullandı.

Sevdiye Haber Site

Ancak anne Hamide Kalkan’ı kararından kimse döndüremedi. Kalkan, çocuklarıyla görüşmek istemediğini söyledi.

Editör: Arda Aşkın AKSOY