Gazeteci Müge Anlı’nın sunumuyla ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 2008 yılından bu yana büyük bir beğeni ile izleniyor. Hafta içinin en çok reyting getiren programının bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak konusu oldu. İşte Müge Anlı bugün var mı? 21 Haziran 2024 Müge Anlı ile Tatlı Sert var mı, yok mu?” sorularının yanıtları…

MÜGE ANLI BUGÜN VAR MI?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Kurban Bayramı süresince ekranlara gelmedi. Bu yıl Kurban Bayramı 17-18-19 Haziran tarihleri arasında idrak edildi. Sevilen program bugünlerde yayında olmadı. aNCAK Müge Anlı 20 Haziran Perşembe günü yeniden ekranlarda döndü.

MÜGE ANL İLE TATLI SERT NE ZAMAN SEZON FİNALİ YAPACAK 2024?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ne zaman sezon finali yapacağı araştırılıyor. Müge Anlı, 13 Haziran 2024 tarihindeki yayında programın bitmesine 15 gün kaldığını söylemişti. Programının sezon tarihi net olarak açıklanmış olmasa da 2023 yılında Müge Anlı 23 Haziran'da sezonu tamamlamıştı ve yeni sezona da 4 Eylül'de yeniden merhaba demişti Bu doğrultuda Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 21-28 Haziran tarihleri arasında sezon final yapacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: istiklal.com.tr