Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün izleyicilerinin karşısına çıkıyor. İlk bölümü 2008 yılında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert tam 15 yıldır ekranlardaki yerini koruyor. Kurban Bayram haftasının araya girmesiyle ile Müge Anlı’nın olup olmadığı araştırılmaya başlandı. Peki “Bugün Müge Anlı var mı? Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ne zaman başlıyor 19 Haziran 2024?” İşte bu soruların yanıtları…

BUGÜN MÜGE ANLI VAR MI? MÜGE ANLI İLE TATLI SERT BUGÜN NEDEN YOK 18 HAZİRAN 2024?

Sevilen reality program Müge Anlı ile Tatlı Sert Kurban Bayramı günleri süresince ekranlara gelmeyecek.  Bayramdan dolayı bugün de Müge Anlı ekranlara gelmeyecek. Bu yıl Kurban Bayramı 17-18-19 Haziran 2024 tarihlerine kadar sürecek bundan dolayı da bu program da bugünlerde yayında olmayacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, 20 Haziran Perşembe günü yeniden ekranlara gelecek.

Sevilen gazeteci Müge Anlı, 13 Haziran 2024 tarihindeki yayınlanan programın bitmesine 15 gün kaldığını söylemişti. Programının sezon tarihi net olarak açıklanmasa da 2023 yılında Müge Anlı 23 Haziran'da sezonu tamamlamış ve yeni sezona da 4 Eylül'de yeniden başlamıştı.

Bu bilgi doğrultuda Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 21-28 Haziran tarihleri arasında sezon final yapacağı düşünülüyor.

Kaynak: istiklal.com.tr