Milli Savunma Bakanlığı, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin korkusuz ve kahraman Mehmetçikleri adına, bu akşam Hollanda'ya karşı yarı final mücadelesi verecek olan A Milli Futbol Takımı'na destek mesajı gönderdi.

G Ö K

Milli Savunma Bakanlığı, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Türk Silahlı Kuvvetlerimizin korkusuz ve kahraman Mehmetçiklerinden, bu akşam Hollanda karşısında yarı final için mücadele edecek olan #BizimÇocuklar'a mesaj var. A Millî Futbol Takımımızın #EURO2024'te sağlayacağı her başarı milletimizle birlikte engin dağlarda, amansız denizlerde ve hudutsuz göklerde görev yapan askerlerimizi de sevince boğacak. Haydi Türkiye, hep birlikte zafere!"

G Ö K1

Bu anlamlı mesajla, Türk Silahlı Kuvvetleri, A Milli Futbol Takımı'na olan inancını ve desteğini bir kez daha vurgularken, takımın elde edeceği her başarının askerlerimizi de mutlu edeceğini ifade etti.

G Ö K3

A MİLLİ FUTBOL TAKIMI YARI FİNAL İÇİN HOLLANDA KARŞISINDA

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek final maçında bugün Hollanda ile karşı karşıya gelecek. Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen şampiyonada son 8 takım arasına kalan Türkiye, Hollanda'yı da geçerek yarı finale yükselmeyi hedefliyor.

Kaynak: istiklal.com.tr