Türk sinemasının usta ismi Metin Akpınar'ın 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı.

Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararı ile usta oyuncunun kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu.

Metin Akpinarin Kizi Duygu Nebioglu Sitee

Müge Anlı’dan annesi Suphiye Orancı’yı bulmak için yardım isteyen Duygu Nebioğlu, canlı yayında annesinin geri dönmesi ve tüm bildiklerini anlatmasını istemişti.

"ÇOCUK SEVMEYEN BİR ADAMIN KIZI ÇIKTIM"

Bu sabah da Müge Anlı’nın canlı yayınına katılan Duygu Nebioğlu, annesine seslendi.

İsyanını sürdüren Nebioğlu, “Anne lütfen anlat. Çocuk sevmeyen bir adamın (Metin Akpınar) kızı çıktım. Biz annemle bunları konuştuk. Diğer kardeşlerimin babası da ünlü. En büyük ablamınkinden emin değilim. Büyük ablamın olayı aile sırrı gibi bir şey. Büyük ablamın babası hakkında annem hiç konuşmadı” dedi.

Metin Akpinarin Kizi Duygu Nebioglu Annesini Ariyor 1713433879521

ANNESİNİN ARKADAŞI YAYINA BAĞLANDI

Duygu Nebioğlu’nun annesi Suphiye Orancı'nın arkadaşı olduğunu öne süren Zeynep Hanım, canlı yayına katıldı ve bildiklerini anlattı.

Zeynep Hanım canlı yayında, “88 yılında annesi cezaevine girmiş, o sırada 4 çocuğu vardı. Annesinden çok yakınan bir insandı. Bana çok yardımcı oldu. Bana ikizlerin Metin Akpınar'dan olduğunu söylemişti. Çok klas bir kadındı, Etiler'de takılırdı. Ünlü bir Yeşilçam oyuncusu ona bir mekanda doğum günü yapmıştı. Annesinin yüzünden ünlü isimlerle çıktığını, birlikte olduğunu söylemişti. O doğum günü yapan kişi yüzünden hapse girmiş. Konu hırsızlık diye biliyorum” dedi.

“NORMAL İNSANLARLA BİRLİKTE OLMAZDI”

‘Dilara G.'nin babası Uğur Dündar değil o şarkıcı. Normal insanlarla birlikte olmazdı zaten. Hep ünlüler, iş adamlarıyla olurdu’ diyen Zeynep Hanım, “Yasaklı madde almak için birlikte olduğu kişinin parasını çaldı. Parasını çaldığı kişi de o Yeşilçam oyuncusuydu, Suphiye'yi bu yola düşüren de o kişidir. İlginç bir hayatı vardı. Futbolcular falan ayarlanıyormuş, onlarla çıkıyormuş o kadar çok kişi var ki. Kimse zorlamıyordu onu, her şeyi kendi isteğiyle yapıyordu” dedi.

Editör: Arda Aşkın AKSOY