Menajer ve yetenek avcısı Tümay Özokur, son olarak ünlü oyuncu Hakan Bilgin’in “Mekanın Sahibine Geldik” adlı YouTube kanalına keyifli bir konuk olarak katıldı. Programda, uzun yıllara dayanan deneyimleri ve eğlence dünyasındaki etkileyici kariyeri üzerine samimi açıklamalarda bulundu. Özokur, bugüne kadar birçok yetenekli ismi keşfetmiş ve onların kariyerlerinde önemli bir rol oynamıştı.

P 599C4F0725398

Konuşmasında, genç yeteneklerin keşfi ve gelişimi konularına da değinen Özokur, özellikle “Yalı Çapkını” dizisiyle dikkat çeken ve izleyicilerin gönlünde taht kuran 26 yaşındaki oyuncu, Mert Ramazan Demir'in hikayesini anlattı. Demir'in nasıl keşfedildiğini ve kariyerindeki dönüm noktalarını paylaşarak, izleyicilere kariyer yapmak isteyen gençlere ilham verdi.

Özokur Mert Ramazan Demir ile ilgili, “Mert Ramazan Demir şu an herkesin takdir ettiği bir oyuncu değil mi? Bana Instagram’dan müracaat etmişti. CV’sini atmıştı. Benden önce müracaat etmediği ajans kalmamıştı neredeyse… Bir de çok kötü, rezalet bir fotoğraf koymuştu, sağ olsun… Ben onun CV’sini okudum, fotoğrafına bakmadım. Oradan burs almış, buradan burs almış… Bu çocuk bu yerlerden burs aldıysa bunun bir yetisi vardır dedim. Ben onu ilk workshop’uma davet ettim ve Mert Ramazan Demir’le yolculuğunuz mesela öyle başladı…” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: istiklal.com.tr