Kuş Uçuşu ilk sezonu ile 2022 yılında yayınlanmaya başladı. Dizinin kadrosunda usta ve başarılı isimler yer alıyor. Farklı konusu ile izleyiciyi içine alan Kuş Uçuşu dizisinin 3. sezonu da çıktı. Diziye dair pek çok husus araştırılırken dizinin her bölümünde konuşan dış sesin kim olduğu da merak konusu oldu. Peki “Kuş Uçuşu dizisini seslendiren kim? Kuş Uçuşu konusu nedir?” İşte araştırılan soruların yanıtları…

KUŞ UÇUŞU DİZİSİNİ SESLENDİREN KİM?

 Kuş Uçuşu dizisini seslendiren kişi de dizinin oyuncuları kadar ünlü bir isim. Diziyi seslendiren usta oyuncu Nejat İşlerdir.

Nejat İşler, "Cumhurbaşkanı Erdoğan ile akraba mısınız?" sorusunu yanıtladı

KUŞ UÇUŞU KONUSU NEDİR?

Kuş Uçuşu bir aslan ve kuşun hikayesi. Doğdukları dönem, bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefi gördükleri açı taban tabana zıt olan bir aslanın ve kuşun savaşı. Ancak içinde olduğumuz çağ kimi istiyor? Tecrübeli isim Lale Kıranı'ı mı yokda yolda yürüme biçimi farklı olan X kuşağından Aslı'nın mı? Genç ve hırslı olan bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine "kuş uçuşu" gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleriyle en üste ulaşmaya çalışan Aslı, amacına ulaşabilecek midir?

KUŞ UÇUŞU OYUNCULARI KİMLERDİR?

Birce Akalay- Lale Kıran

Miray Daner - Aslı Tuna

İbrahim Çelikkol - Kenan Sezgin

İrem Sak- Müge Türkmen

Burak Yamantürk -Selim Kıran

Defne Kayalar - Gül Simin

Zafer Ergin - Sulhi

Şifanur Gül - Güliz Tümer

Eren Çiğdem - Enver

Demircan Kaçel - Yusuf Tunca

Merve Hazer - Nihan

Bülent Çetinaslan - Ali

Elif Gökçe – Özay Özge

Ertan Ekmekçi - Nunu

Elif Kurtaran - Melisa

Merve Nil Güder- Mia

Muhammet Uzuner- Faruk

Özgür Daniel Foster - Onur

Melih Selçuk - Emre

Gülen Gedikoğlu- Hale İleri

Kaynak: HABER MERKEZİ