Ünlü model ve sunucu Deniz Akkaya, 16 yaşındaki kızı Ayşe ile yaşadığı gerilim dolu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Akkaya, kızıyla yaşadığı kavgada, Ayşe'nin kendisinden habersiz bir şekilde yurt dışı planı yaptığını öğrendiğini ve bu duruma tepki göstererek kızının telefonuna el koyduğunu açıkladı.

Deniz Akkaya'nın sosyal medyada yaptığı açıklamalara göre, telefonuna el konulan Ayşe, öfkelenerek annesini balkona kilitledi. Bu olay üzerine Akkaya, yaşadığı zor durumu detaylı bir şekilde takipçileriyle paylaştı. Akkaya'nın açıklamaları kısa sürede büyük yankı uyandırdı.

"KENDİ RIZAMLA GÖNDERDİM"

Olayların ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı devreye girerek, Deniz Akkaya'nın kızını koruma altına aldı. Bakanlık yetkilileri, Ayşe'ye gerekli psikolojik desteğin sağlanacağını ve durumun yakından takip edileceğini belirtti. Bu gelişmelerin ardından Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından yaptığı yeni bir açıklamada, "Evet kendi rızamla ben gönderdim çocuk esirgemeye, burnu sürtsün diye. Bunu böyle haber yapamazsınız." ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Deniz Akkaya'dan flaş iddia! "Kızım bana saldırdı, beni balkona kilitledi" Deniz Akkaya'dan flaş iddia! "Kızım bana saldırdı, beni balkona kilitledi"

Kaynak: istiklal.com.tr