Show TV'nin en iddialı yapımları arasında yer alan ve her bölümüyle çok konuşulan Kızılcık Şerbeti, dün akşam sezon finali ile seyircisinin karşısına çıktı.

Başrollerinde Evrim Alasya, Barış Kılıç, Müjde Uzman, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı dizinin sezon finalinde tüm sırlar açığa çıktı ve gerçekler bir bir ortaya döküldü.

5F7576Bba8C7469B98D32Eab9261D56C 840

Sezon finali bölümüyle sosyal medyada da TT olan Kızılcık Şerbeti, büyük yankı uyandırdı.

4E39380365710F06Fe16Adeef966520C 840

4 OYUNCU DİZİYE VEDA ETTİ

Kızılcık Şerbeti’ne Yiğit Kirazcı, Serkan Tınmaz, Selin Türkmen ve Müjde Uzman veda etti. Ünlü oyuncular sosyal medya hesaplarından arka arkaya paylaştıkları veda paylaşımlarıyla dizinin hayranlarını duygulandırdı.

SERKAN TINMAZ

"Müthiş şeyler yaşadık ve hepsini beraber yaptık. Herkese teşekkürler Umut'la"

Serkan Tinmaz Kizilcik Serbeti Veda

YİĞİT KİRAZCI

 "Rüzgar'ın bir sezonluk macerası ve misafir olduğu bu güzel hikayenin sonuna geldik. Acısıyla tatlısıyla yoğun ama bir o kadar da harika bir sezon geçirdik. Rüzgar seni seviyorum dostum, yapmak istediğim ve istemediğim şeyleri anlamama yardımcı olduğun için teşekkür ederim. Herkesten ve her yerden sevgi ve samimiyet dolu mesajlar alıyorum. Rüzgar'ı bu kadar sevmeniz beni daha da mutlu ediyor, hepinize her şey için çok teşekkür ederim. Bir sonraki maceramıza kadar hoşça kalın efendim."

Yigit Kirazci Kizilcikl Serbeti Veda

SELİN TÜRKMEN

"Vedalardan pek hoşlanmasam da bu yazıyı hem size hem kendime borç bildim. Dolu dolu iki sezon geçirdik, sizinle güldük, sizinle eğlendik. Bu yolculukta bana hep destek olan yapımcımıza, yönetmenlerimize, senaristlerimize, ekip arkadaşlarımıza ve bizim yanımızda olup bizi bir saniye bile yalnız hissettirmeyen izleyicilerimize çok teşekkür ediyorum. Hoşça kal Kızılcık Şerbeti, hoşça kal Çimen. Sizi çok seviyorum"

Selin Turkmen Kizilcik Serbeti Veda

MÜJDE UZMAN

"Alev. Ben onu çok sevdim. Kalplere empati, yüzlere gülücük olsun istedim hep umarım başarmışımdır. Ve herkese, her şeye çok teşekkürler; olması gereken her şey, olması gerektiği gibi oldu. Benim için çok özeldi, yolculuk çok güzeldi. Tekrar görüşmek üzere, huzurlu, mutlu olması gerektiği gibi günlerde" dedi.

Mujde Uzman Kicilcik Serbeti Veda

Kaynak: istiklal.com.tr