Kızılcık Şerbeti dizisi son dönemlerin en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Yayınlanan her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen dizi sezon finaline girmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Müjde Uzman ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti’nde 7 Haziran 2024 Cuma günü üst üste vedalar yaşanacak. İzleyiciler de sezon finalini izlemeden önce hangi oyuncuların diziden ayrılacağını bilmek istiyor. İşte “Kızılcık Şerbeti dizisinden sezon finalinde ayrılacak olan oyuncular…

KIZILCIK ŞERBETİ SEZON FİNALİNDE HANGİ OYUNCULAR AYRILACAK 2024?

Kızılcık Şerbeti dizisine ilk veda edecek olan karakter Rüzgar oldu. Rüzgar karakterinin hikayesinin sona ermesiyle birlikte diziden ayrılıyor. Başka ayrılık haberi de Umut rolü ile tanınan Serkan Tınmaz'dan geldi.

Reyting rekortmeni diziden ayrılan diğer isim de Çimen’i canlandıran Selin Türkmen oldu. Son olarak da Birsen Altuntaş'ın haberine göre, geçtiğimiz günlerde sette sık sık astım krizi geçiren ve psikolojik olarak çok zorlandığını aktaran oyuncu Müjde Uzman, Show TV’nin sevilen diziden ayrılıyor. Uzman'ın oynadığı Alev karakter, yeni bölümde tek başına yurt dışına gitme kararı alarak diziden çıkıyor.

Kaynak: istiklal.com.tr