Kızılcık Şerbeti Show TV’nin sevilen yapımları arasında yer alıyor. Dizi 2. sezonun sezon finali ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Diziye sonradan katılan Görkem karakterini ve Ünal ailesini sezon finali bölümünde çok çarpıcı olaylar bekliyor. Sezon finali öncesinde izleyiciler, “Kızılcık Şerbeti dizisindeki Görkem kim? Kızılcık Şerbeti Görkem’in gerçek adı nedir?” sorularının yanıtını aramaya başladı. İşte Kızılcık Şerbeti Görkem’e dair merak edilenler…

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNDEKİ GÖRKEM KİM?

Kızılcık Şerbeti dizisinin en dikkat çeken karakterlerinden biri de Görkem oldu. Fatih ile evlendikten sonra sık sık Pembe ile karşı karşıya gelen Görkem karakterine Özge Özacar hayat veriyor.

Özge Özacar, 22 Nisan 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Özge Özacar’ın rol aldığı dizi ve filmlerde izleyiciler tarafından merak ediliyor. 

KIZILCIK ŞERBETİ GÖRKEM ÖLDÜ MÜ?

Kızılcık Şerbeti 7 Haziran 2024 Cuma günü 2. sezon finali bölümü ile ekranlara geldi. Finalde yer yerinden oynadı. Nilay, Görkem ve Ömer'in arasında geçen ilişkiyi herkesin önünde açıkladı ve büyük bir olayın fitilini ateşledi. Fatih sinirden Görkem'in üzerine yürüdü. O kargaşada Görkem balkondan düştü. Bu olay ile Kızılcık Şerbeti sezon finaline girdi. İzleyiciler de Görkem'in ölüp ölmeyeceğini araştırmaya başladı. Ancak Kızılcık Şerbeti Görkem'in ölerek senaryodan çıkıp çıkmayacağına dair henüz bir açıklamada bulunulmadı. Neler olacağı sevilen dizi Kızılcık Şerbeti'nin yeni sezonunda belli olacak. 

ÖZGE ÖZACAR HANGİ DİZİ VE FİLMLERDE ROL ALDI?

Özge Özacar Kızılcık Şerbeti dizisindeki Görkem rolü ile adını geniş bir kitleye duyurdu. Bunun ardından izleyiciler, Görkem'in yani Özge özacar'ın hangi dizi ve filmlerde rol aldığını da araştırmaya başladı. İşte Özge Özacar'ın rol aldığı dizi ve filmlerin listesi ise şu şekildedir;

-          2015 - Tatlı Küçük Yalancılar 

-          2016 – Oyunbozan

-          2017 - Lise Devriyesi

-          2017-2018 - Meryem   

-          2019 - Sevgili Geçmiş

-          2020-2021 - Kefaret

-          2022- Baba        

-          2023- Kısmet    

-          2024-Kızılcık Şerbeti     

-          2021- Seyyar

-          2022- Hayaller ve Hayatlar         

-          2023- Bursa Bülbülü

-          2019- Hababam Sınıfı Yeniden 

Kaynak: istiklal.com.tr