Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı sabırsızlıkla bekleniyor. Fenomen dizi Kızılcık Şerbeti gelecek hafta yaşanacaklar şimdiden merak konusu oldu. Bundan dolayı izleyiciler “Kızılcık Şerbeti 57. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?” şeklinde sorular sormaya başladı. İşte Kızılcık Şerbeti 57. bölümüne dair ayrıntılar…

Kızılcık Şerbeti 57. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni Bakış - Son Dakika  Haberleri

KIZILCIK ŞERBETİ 57. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti 57. bölüm fragmanı hala yayınlanmadı. Yayınlandığında haberimize eklenecektir.

KIZILCIK ŞERBETİNİN SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Ofisi dağılan Alev, sinirine hakim olamayarak bavulunu alıp Abdullah'ın evine gelir. Bu durum aile fertleri tarafından büyük bir şokla karşılanır. Bütün bu kaotik ortama dayanamayan Abdullah Bey çareyi evden çıkıp Ömer’in evine gitmekte bulur. Pembe dışında herkes Alev’in evden gitmesini ister. Pembe’ye Alev’e gününü gösterme fırsatı doğmuştur. Onun bu eve kendisini huzursuz etmek için geldiğinin farkındadır ancak Alev’e asla taviz vermez. Kıvılcım'a linç kampanyası başlatan iş adamını önce uyaran Ömer, adamın laftan anlamaması sonucunda ona hayatının dersini verecektir.

Fatih ve Görkem'in ilişkisi çok mutlu bir şekilde devam ederken aileler de bu durumdan hoşnuttur. Aile geçmişini araştırırken evlatlık verildiğine inanan Nilay konuyu çözmek için Doğa'dan yardım ister.

Nursema ve Umut, evliliklerini kurtarmak için herkesten uzaklaşmaya karar verirler. Alev ve Pembe'nin aynı evde öyle ya da böyle ev halkı tarafından kabul edilir. Ancak Alev’in, Abdullah Bey’in yeniden boşanma davası açacağını ve ne olursa olsun boşanacaklarını söylemesi Pembe’yi çıldırtır. Alev’i evin önünde dövmeye başlar. Bir anlık boşlukta Pembe Hanım merdivenlerden düşer.

Kaynak: İstiklal Gazetesi