Kısmetse Olur yarışmasıyla ünlenen Eslem Sena Nur, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. Ünlü fenomen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımları ve açıklamalarıyla dikkat çekiyor.

TEKME TOKAT DAYAK YEDİ

Eslem Sena Nur, önceki gün gittiği eğlence mekanında dehşeti yaşadı. Ünlü fenomen, arkadaşlarıyla İstanbul Harbiye'deki bir eğlence mekanına gitti.

Eslem Sena Nur, gecenin ilerleyen saatlerinde evine gitmek için taksi çağırmıştı. Beklediği esnada tuvalete giren genç fenomen kabindeyken iki kadın kapıyı zorlamaya başlamıştı. Yaşanan sözlü tartışma sonrasında genç fenomeni kabinden çıkartan iki kadın, onu darp etmişti. Tuvalette yere yatırılarak öldüresiye dövülen genç fenomenin başına topuklu ayakkabıyla vurulmuştu. Can havliyle saldırganların elinden kurtulan Eslem Sena Nur, çıktığı dışarıda tekrardan saldırıya uğramıştı.

Mekanın çalışanlarının araya girmesiyle kurtarılan genç fenomen, hastanede tedavi altına alınmıştı. Eslem Sena Nur'un üstü kanlar içerisinde kalırken, başına 12 dikiş atıldığı öğrenilmişti. Genç fenomen saldırı anlarını İHA muhabirine anlattı.

“SALDIRIYA UĞRADIM”

Şiddete maruz kaldığını ifade eden fenomen Eslem Sena Nur, “Ben lavaboya girdikten sonra arkamdan gelerek lavabonun kapısını kapatmışlar. Bana sataşmak için geldikleri aşikardı. İçeride tartıştıktan sonra bu kavgaya dönüştü. Şiddete maruz kaldım, saldırıya uğradım. Kendimi bir şekilde kameranın olduğu bölüme atıp en azından hakkımı savunabileyim dedim. Can havliyle bunları düşünmeye çalıştım. Videoya almamın sebebi buydu. Videoyu az önce izledim. Kameranın orda korkar, bir şey yapmaz dedim. Omzundan tuttum, 'Ben sana ne yaptım?' diye sordum. Sonra saldırıya geçiyorlar. Yerde tekmelendiğimi izledim. Diğer kız beni tekmelerken koşarak bir yere gitti, eline bir şey aldı yerden ve kafama vurdu. Ben bunları izliyorum” dedi.

Kaynak: İHA