Kimler Geldi Kimler Geçti dizisine dair araştırmalar yoğunlaştı. Yeni ve farklı bir yapım izlemeyi izleyenler kişiler, Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi konusu, oyuncu kadrosu ve ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. İşte Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi hakkındaki diğer ayrıntılar…

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin başrollerinde Serenay Sarıkaya, Boran Kuzum ve Metin Akdülger'in yer almaktadır. Kadrosu ile dikkat çeken dikkat çeken Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Boran Kuzum ve Metin Akdülger’in yanı sıra Hakan Kurtaş, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi tanınmış oyuncularda yer alıyor.

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

"Kimler Geldi Kimler Geçti" adlı dizi, ilişkilere dair farklı bir bakış açısı ve ilişkilerin farklı yönlerine renkli bir bakış açısı sunuyor. Dizide, Serenay Sarıkaya'nın hayat verdiği başarılı avukat Leyla Taylan, yıllar sonra flört etmeyi özler ve bu dünyaya geri döner. Ama hemen karşısına üç evlilik yapmış, bu evliliklerinde başarılı olamamış ve boşanmış olan ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunuyor.

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alırken, dizinin yönetmen koltuğunda da Bertan Başaran oturuyor. "Kimler Geldi Kimler Geçti" adlı dizi 9 Mayıs Perşembe günü Netflix adlı dijital platformda yayınlanmaya başlayacak.

Kaynak: istiklal.com.tr