Memleket Partisi, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, genel merkezlerinin kapatılmadığını, Çankaya'dan Etimesgut ilçesine taşındığını bildirdi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Memleket Partisi genel merkezimiz, Yukarı Öveçler Mahallesi 1290. Sokak No:4 Çankaya/Ankara adresinden, Fatih Sultan Mahallesi, 2700. Cadde, Arp Kule İş Merkezi No:3/3 Etimesgut/Ankara adresine taşınmıştır. Genel Merkezimizin kapanması söz konusu değildir. Memleket Partisi Seçim otobüsümüz ise yeni otobüs giydirmesi için sökülmüş olup yeni tasarımımız giydirilip faaliyete geçecektir."

Taşınma Sebepleri

Açıklamada, parti genel merkezinin daha geniş ve modern bir yere taşındığı belirtilirken, yeni adresin Fatih Sultan Mahallesi, 2700. Cadde, Arp Kule İş Merkezi No:3/3, Etimesgut/Ankara olduğu duyuruldu. 

Memleket Partisi, bu taşınma ile ilgili kamuoyunu bilgilendirme gereği duyduğunu ve faaliyetlerine yeni adresinde devam edeceğini vurguladı. Ayrıca, seçim otobüslerinin yeni tasarım çalışmaları nedeniyle söküldüğünü, kısa sürede yeni tasarımla tekrar faaliyete geçeceğini belirtti.

Kaynak: istiklal.com.tr