Küçükçekmece son dakika haberleri araştırılıyor. Küçükçekmece çevresinde oturanlar sabahın erken saatlerinde bir korku ile uyandı. Duydukları sesin ne olduğunu merak edenler hemen arama motorlarına yönelerek, “İstanbul Küçükçekmece’de ne oldu? Küçükçekmece’de bina mı çöktü?” sorularını sormaya başladı? İşte bu konuya dair merak edilen ayrıntılar…

KÜÇÜKÇEKMECE’DE NE OLDU?

İstanbul Küçükçekmece ilçesine bağlı olan Kartaltepe Mahallesi'nde bir bina çöktü. Binanın çökme nedenine dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Olay yerine Küçükçekmece ve Bahçelievler'den itfaiye ekipleri sevk edildi.

Aktarılan bilgilere göre, Küçükçekmece’nin ana caddelerinden birinde 4 katlı bina çöktü. Ufak sıyrıklarla kurtulan erkek vatandaş var ve bu kişi, eşinin de içeride olduğu bilgisini verdi.

VALİLİK’TEN AÇIKLAMA GELDİ!

Küçükçekmece'de çöken binaya ilişkin İstanbul Valiliği'nden açıklama geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi; "02.06.2024 Pazar günü saat 08.40 sıralarında Küçükçekmece İlçesi Kartaltepe Mahallesi Belediye Caddesi ile Geçit Sokağın kesişim noktasında bulunan üç katlı bina çökmüştür. Olay yerine çok sayıda AFAD, arama kurtarma ve sağlık ekibi sevk edilmiştir."

Kaynak: istiklal.com.tr