İnstagram dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sıkça kullanılan bir platformdur. İnstgramda zaman zaman yaşanan yoğunluktan dolayı aksamalar, akış yenilememesi gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınabiliyor. 9 Haziran 2024 Pazar günü de İnstagrama giriş yapamayan ya da akışı yenilenemeyen kullanıcıları arama motorlarına yönelttikleri sorularla nasıl bir sorun olduğunu öğrenmek istiyor. Peki “İnstagram çöktü mü? 9 Haziran 2024 İnstagram neden yüklenmiyor?” İşte ayrıntılar…

İNSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ? 9 HAZİRAN 2024 PAZAR GÜNÜ İNSTAGRAM NEDEN AÇILMIYOR?

İnstagram uygulamasını kullanan bazı kişiler, uygulamaya giremediklerini bazıları da akışlarının yenilenmediğini dile getiriyor. Günümüzde pek çok kişi güncel olayları artık instagram uygulaması üzerinden takip ediyor. Bundan dolayı da instagramda yaşanan en küçük bir aksaklık onları meraka sürüklüyor. İnstagram tarafından henüz resmi açıklama yapılmadı. Vatandaşlar da sorunun kaynağını merak etti.

İnstagram'a giriş yapamama nedenleri içinde kendi internet ağınızda meydana gelen bazı sorunlar olabilir ya da teknik genel bir sorun da bu durumun yaşanmasına neden olabilir.

Kaynak: istiklal.com.tr