Inditex’in bünyesinde pek çok ünlü markayı barındırıyor. Bu markaların indirimleri de geniş bir kitlenin ilgi odağında yer alıyor. Inditex her yıl Haziran ayında indirim yapıyor. Haziran ayının son haftasına doğru geldiğimiz şu günlerde de Inditex grubu indirimi merakla araştırılıyor. Peki “Inditex grubu indirimi! Inditex grubu Haziran ayı indirimi ne zaman 2024? Zara indirimi ne zaman 2024? Zara indirimi ne zaman bitiyor 2024?” İşte bu soruların araştırılan yanıtları…

INDITEX HAZİRAN AYI İNDİRİMİ NE ZAMAN 2024?

Inditex grubu her sene Haziran ayında indirime giriyor. Zara, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Zara Home, Massimo Dutti, Oysho, Lefties gibi markaları bünyesinde barındıran Inditex indirimi geçtiğimiz yıl 19 Haziran’da başlamıştı. İndirimi sabırsızlıkla bekleyenler de Haziran’ın sonuna doğru inditex indirimleri ne zaman başlayacak 2024? Tarzında sorular sormaya başladı.

Inditex’in bu yılki indirimi 27 Haziran Perşembe günü saat 18.00’da online olarak uygulanacak. İndirim oranları ve indirime girmesi beklenen ürünler stok durumuna göre değişiklik gösterebilir. Yüzde 70’e varan indirimli ürünleri hem mağazada hem online uygulamasından kolaylıkla bulabilirsiniz.

Zara, dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketinden bir tanesidir. 2017 yılı kayıtlarına göre Zara'nın dünya genelinde 93 ülkede 2.200’ün üzerinde mağazası vardır. Inditex grubu bünyesinde yer alan Zara grubun en büyük şirketi konumunda yer alıyor. Inditex grubunda Zara ile birlikte; Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius, Zara Home ve Bershka markaları da bulunuyor. 

ZARA İNDİRİMİ NE ZAMAN BİTİYOR 2024?

Zara’nın sitesinde yer alan bilgilere göre, İndirim stoklarla sınırlıdır. Online'da 26/06 - 31/08 tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerli olacaktır.

Kaynak: istiklal.com.tr