İnci Taneleri her hafta yeni bölümü ile Kanal D ekranlarına geliyor. Dizinin oyunculuğu ve konusu izleyiciler tarafından ilgi ile takip ediliyor. Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka'nın gibi isimleri bir araya getiren diziye yeni bir karakter yani yeni bir isim katıldı. İnci Taneleri dizisinde Nehir karakterine hayat veren genç oyuncu Sera Kutlubey kadroya dahil oldu. Hal böyle olunca da İnci Taneleri Nehir kim? İnci Taneleri Nehir’in gerçek adı ne?” soruları sıkça sorulmaya başlandı. İşte İnci Taneleri Nehir’ine dair merak edilen ayrıntılar…

İNCİ TANELERİ NEHİR KİM?

İnci Taneleri dizinin son bölümlerinde kadroya dahil olan ünlü oyuncu Sera Kutlubey, izleyicilerin gündeminde yer alıyor. Sera Kutlubey, 24 Ekim 1997 yılında Ankara'da dünyaya geldi.

Kutlubey, Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Genç oyuncu Sera Kutlubey ilk oyunculuk deneyimini ise 2016 yılında rol aldığı Kehribar dizisi ile yaşadı. Ardından da Sera Kutlubey, Babam ve Ailesi dizisinde rol aldı. Oyuncu 2017 yılında İsimsizler dizisinde "Seher" karakterini canlandırdı.

Genç oyuncu Sera Kutlubey, 2019-2020 yılları arasında Zalim İstanbul dizisinde "Cemre Yılmaz" karakteri ile büyük bir üne kavuştu. Kutlubey, şimdilerde ise beğenilerek izlenen İnci Taneleri dizisinde Nehir karakterine hayat veriyor.

Kaynak: istiklal.com.tr