Hadise hem aşk hayatı hem de iş hayatıyla magazin gündeminden düşmüyor.

Sosyal medyadan yaptığı açıklamaları ve paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken ünlü popçu, özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulundu.

Hadise, Kaan Ölker’in “Popcast” programına konuk oldu.

432206958 2496137813902605 5038228149825170395 N

Aşk hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunan Hadise, evliliğe yeniden sıcak baktığını söyledi. Hadise, hayatına girecek erkeğin maddi gücünün olması gerektiğini belirtti.

“ŞU AN HAYATIMDA KİMSE YOK”

Uzun zamandır yalnız olduğunu söyleyen ünlü popçu, "Hayatımda uzun zamandır ilk kez kendimi çok iyi hissediyorum. Hayatımda da uzun zamandır yalnızım. Yani aşk çok sevdiğim bir şey ama şu an hayatımda kimse yok. Bana 'Aşk kadını Hadise' diyorlar. Ben göz önünde bir insanım. İnanırım! 'Tekrar evlenir miyim?' Evet, 'Tekrar boşanabilir misin?' ona da 'Evet' cevabını verebilirim” dedi.

"BİR KEZ ÖDERİM"

Hadise ilişkilerdeki para konusu hakkında, “İlişkilerimde ödediğim tatiller olmuştur. Ama bir kez öderim. Erkek dürüst olacak, benim durumum yok şu an yarı yarıya yapalım dese ne güzel. Ama erkeğin maddi gücü önemli. Maddi gücü yoksa 'neyine güvenip, bana yaklaşıyorsun' diye sorarım ben. ‘Kendine güvenen şöyle gelsin’ diye bir paylaşım da yapmıştım. Bu kadını her şeyiyle taşıyabileceksen gel” dedi.

Kaynak: istiklal.com.tr