Güzel Atlar Diyarı dizi yeni bir hikaye arayanlar için geliyor. İlk iki bölüm için yönetmen koltuğuna Mahsun Kırmızıgül’ün geçeceği Güzel Atlar Diyarı dizi merakla bekleniyor. Dizinin çekimlerinin nerede yapılacağı ve oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki “Güzel Atlar Diyarı oyuncu kadrosu belli oldu mu? Güzel Atlar Diyarı nerede çekilecek?” İşte merak edilen b soruların yanıtları…

GÜZEL ATLAR DİYARI NEREDE ÇEKİLECEK?

Kanal D’de yayınlanması planlanan yeni dizisi “Güzel Atlar Diyarı (GAD) için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. İddialı dizinin çekimleri, Nevşehir Kapadokya bölgesinde yapılacak.

GÜZEL ATLAR DİYARI OYUNCULARI KİMLER?

Merakla beklenen dizinin ilk iki bölümünü Mahsun Kırmızıgül yöneteceği belirtildi. Daha sonra da diziye Deniz Koloş devam edecek. Yeni sezona ertelenen dizinin bazı oyuncuları belli oldu. O oyuncuların kim olduğu da izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Güzel Atlar Diyarı dizisinin belirlenen oyuncu kadrosunda Halil Ergün, Meltem Cumbul, Berkan Şal ve Melis Birkan yer alıyor.

Uzun yıllardır Amerika'da yaşayan Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi olan Güzel Atlar Diyarı için Türkiye’ye geri dönüyor. Mahsun Kırmızıgül Düzel Atlar Diyarın hem yönetecek hem de başrolünde yer alacak. Güzel Atlar Diyarı dizisinin kadın başrolünde ise Meltem Cumbul yer alacak. Aynı zamanda dizide Eren Vurdem, Çağla Şimşek, Güven Murat Akpınar, Nergis Öztürk, Yusuf Atala, Sercan Badur, Yiğit Yapıcı, Işıltı Su Alyanak, Büşra Yılmaz Bulut, Hümay Güldağ gibi önemli ve güçlü isimlerin yer alması da bekleniyor.

Kaynak: istiklal.com.tr