AK PARTİ’NİN ‘’ TÜRKİYE YÜZYILI MOTTOSU ÜZERİNDEN BİR KEZ DAHA BAKIN GÖLGE BAŞKANIN NASIL VE NEDEN GÖLGE OLDUĞUNA…!

Whatsapp Görsel 2024 07 07 Saat 01.08.18 810Ffc17

Garip ve hatta çok garip bir kimliğe büründü CHP. Bir gölgedir gidiyor partide. Gölge bakan, gölge başkan, gölge, gölge ve gölge…

Bu ucube tanım ve uygulama özellikle de GÖLGE BAŞKAN ÖZGÜR ÖZEL ile görünür olmanın da ötesinde ayyuka çıkmış durumda. Çeşitli vekiller ve genel başkan yardımcılarına; filan bakanlıktan sorumlu gölge bakan ve genel başkan yardımcısı, falan bakanlıktan sorumlu gölge bakan ve genel başkan yardımcısı türü ucube yakıştırmaların normalleştiği anormal bir parti CHP

Bir el dizayn etmiş koca Atatürk’ün partisini gölge adı altında. Bir üst akıl var bir sürü gölgeyi piyasaya süren. Hem zaten gölge bir aslın, bir gerçeğin yansıması değil midir!? Gölge, asıl aktörün, gerçek bir varlığın basit, sıradan, ucuz ve sıfır etkinliği olan ölü bir yansıması, bir sahtelik, sanallık ve imitasyon değil midir?!

Bütün mevzu, bütün etki, yetki ve gerçeklik bizatihi gölgenin sahibindedir.
Özgür özel bir imitasyon, sanal ve gölge olması hasebiyle bir plan dâhilinde varlığını sürdüren, kendisine bahşedilmiş makam, mevki ve koltuğum sorumluluğunu iliklerine kadar hissetmiş ve bu minvalde yaptığı açıklamalar ile planın sadık bir hizmetçisi olduğunu sıklıkla herkesin gözüne gözüne sokup durmakta.

Burada ilginç, garip ve hatta çok ciddi bir hayret uyandıracak konu; Atatürk’ün partisine genel başkan olmuş bir kişinin diksiyondan yana hepten fukara, eğitimden yana kendisinden son derece düşük, hitabet, zeka, aksiyon, samimiyet ve hüsnü kabul bağlamında tamamen yetersiz olan Veli Ağbaba’nın arkasına saklanmış olmasıdır..!

Gölge genel başkan!

Çakma bir üniversitenin çakma bölümünden mezun! Bir kişinin arkasına saklanması ama daha çarpıcı olanı ise bu saklanmayı da alabildiğine açık etmesi, her yerde kendisini bile gölge de bırakacak iltifatı, taltif ve onuru bu diksiyon, kültür, birikim ve eğitim fukarası Veli Ağbaba’ya takdim ediyor olması, bahsini yaptığım hayretin sınırlarını da tayin etmektedir.

Gölge başkan Özgür Özel’in Malatya ziyareti!

Malatya merkez ve çeşitli ilçelerin ziyaret edilmesi ve halka hitap edilen küçük mitingler de konuşmalar yapan GÖLGE ÖZGÜR; ben bir gölgeyim, benim önümde ve üstümde bir kişi var dercesine Veli Ağbaba güzellemesinin dozunu öylesi boyutlara taşıyor ki; ben emanetçiyim ve günü geldiği zaman gölgesine sığındığım kişiye koltuğu teslim edeceğim söylemini ortalama zekâ seviyesi herkesin anlayacağı bir formda ifade etmekten yana utanmıyor bile.
Bu saptamalarım sonrası çapsız, kültürsüz, eğitimsiz KARUN Veli’nin ‘’ BEN NEYMİŞİM BE ABİ ‘’ türü ucuz kasıntılara girişini gözümde canlandırabiliyorum. Her ikimiz de Malatyalıyız ve her ikimiz de birbirimizin sahip olduğu ve olamadığı özellikler bağlamında iyi tanışırız!

GÖLGE ÖZGÜR SİVASTA!

Sivas Madımak otelinde ki yürek yangını olayın kavurduğu yüreklere su serpmesi gereken açıklamalar yerine, gölgesine sığındığı KARUN VELİ’ye dizdiği ve düzdüğü iltifatlar ile benden bir yol olmaz, söz veriyorum, vakti gelir gelmez emaneti sahibine tevdi edecek ve sonrasında bahşedilecek çaycılık bile olsa ifa etmeye devam edeceğim türü mesajı alenileştirmeye devam ediyor.

GÖLGE BAŞKAN BAŞBAĞLARDA!

Gölge dediysek kurusıkı türden bir gölgelik değil elbette. Babalar gibi bir gölgelik ve üstelik saklanılması mümkün olmayan bir gölgelik olmakla birlikte kendisinin de açık ettiği ve açık etmekle görevli olduğu bir gölgelik bu..!
Başbağlar’da da bir yangın, 33 canımızın katledildiği büyük bir yürek yangını var. Sözüm ona oraya 33 canımızın katledilmesi dolayısıyla Alevi Sünni, Kürt ve Türk demeksizin hepimizi yakıp kavuran bir acıyı paylaşmaya, geleceğe, umut kabilinden önemli sözler vermeye ve iktidar olunduğu an aradan 40 yıl geçmiş olmasına rağmen faillerinin bulunamamış olmasına kesin çözüm getireceği sözünü vermesini bekliyor bütün Başbağlar ve Türkiye!
Ama heyhat!
Dedik ya gölge genel başkan diye!
Acıyı, yürekleri dağlayan acıları paylaşmak yerine başlamaz mı yine Karun ve aynı zaman da cahil, barbar, eğitimsiz, diksiyon fukarası ve tam bir kültür yoksunu ama işin çok daha çarpıcı tarafı Malatyalıların ve hatta CHP il başkanlığının bile yaka silktiği, İllallah ettiği despot Veli Ağbaba Güzellemesi yapmaya..!
Plana son derece sadık gölge başkan!
Gölge başkan Özgür sol gösteriyor gölgenin sahipleri SAĞ vuracak!
Bu sebepten dolayıdır ki mevcut girizgâh sonrası bir başka başlık açmam ve çapsız Veli’nin çapının üzerinde bir takım hülyalara dalmasının önünü anında kesmem ve ayaklarının yere basmasına salık vermem gerekecek.
Özgür özelden yana‘’ GÖLGE BAŞKAN ‘’ diye vurgulamamalarımdan, gölgenin sahibinin ilkel, barbar, cahil, despot ve kültür fukarası VELİ AĞBABA’ olduğu hissiyatına kapılanlara, olayı daha bir sadeleştirip GÖGLE OYUNUNUN BOYUTLARINA DİKKAT ÇEKMEK İSTİYORUM.
CHP, küresel emperyalistlerin teslim aldığı ve son derece yakışıksız kişi ve tiplerin entegre edilmiş olması sonrası karmakarışık bir kimliğe büründürülmüştür.
Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevden el çektirilişi, Ekrem İmamoğlu’nun bir aktör olarak sahaya sürülüşü ve hiç hesapta olmayan Ankara da muhteşem bir hikâye yazan ve yine muhteşem bir başarıya imza atan Mansur Yavaş’ın bütün hesapları alt üst edişi, emperyalist ana kurguyu hep öteletip durmakta.
Bu istem ve hesap dışı ötelemeler, GÖLGE ÖZEL’in cambaza bak oyunu ile VELİ AĞBABA figüranından dağ ve fare anaforu arkasına sakladığı büyük şeytanlık ve bir sonra ki safha da CHP genel başkanlığına kimlerin oturma potansiyeli taşıdığına ve kimin oturtulacağına dair tam bir gayya kuyusu CHP.
EZ CÜMLE!
CHP, MEVCUT DURUMU VE İŞLEYİŞİ BAKIMINDAN HİÇBİR ŞEYİN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLMADIĞI, RÜZGÂR ÖNÜNDE Kİ SAVRUK BİR YAPRAK PARÇASI…