İki sezondur Süper Lig’de şampiyon olan Galatasaray bu sezon da şampiyon olarak beşinci yıldızını takmak istiyor.

Yeni sezon çalışmalarına tam gaz devam eden sarı-kırmızılılar, kadrolarını daha da güçlendirerek hem Süper Lig’de hem de Avrupa’da şampiyon olmak istiyor.

Galatasaray'ın yeni transferi Michy Batshuayi, sarı-kırmızılı takıma katılmanın heyecanıyla imzaları attı. Belçikalı yıldız golcü, imza töreninin ardından Galatasaray formasını ilk kez sırtına geçirerek taraftarlarla buluştu.

6686Bf019Cb4E387 W1200Xh627

“ÇOK ÇALIŞACAĞIM"

Michy Batshuayi, “Karşılama için çok teşekkür ederim, çok mutluyum. Galatasaray büyük ve sıklıkla şampiyon olan bir kulüp. Bu, bir oyuncu için çok önemli. Galatasaray birkaç seneden beri beni istiyordu. Kader bizi bir araya getirdi. Futbolun güzelliği burada, bazıları memnun oluyor bazıları olmuyor. Burada en önemlisi benim memnun olmam. Ailem de çok memnun. Galatasaray'ın bana duyduğu güvene karşı çok çalışacağım” dedi.

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE OYNAYACAĞIM İÇİN MUTLUYUM"

Belçikalı yıldız golcü, Şampiyon Ligi ile ilgili ise “Türkiye Ligi her geçen gün büyüyor. 3 büyük kulüpte de deneyimim oldu. Galatasaray beni buraya çağırdı ve ben de yapmam gerekenleri yerine getireceğim. Şampiyonlar Ligi'ni biliyorum. Tekrar Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım için mutluyum. Bu stadyumda oynamak muhteşem bir deneyim olacak. Taraftarlarımızın inanılmaz olduğunu biliyorum. Mertens, Zaha ve Ziyech gibi isimleri tanıyorum. Diğerleri ile de tanışacağım” dedi.

Öte yandan Michy Batshuayi bir de Galatasaray müzesini gezdi.

6686Bf0E462E6251 W1200Xh787

Kaynak: istiklal.com.tr