Galatasaray bu sezon 102 puan toplayarak 24. şampiyonluğuna ulaştı.

Ezeli rakibi Fenerbahçe ile son haftaya kadar nefes kesen bir şampiyonluk yarışı içerisinde olan Galatasaray, Konyaspor’u 3-1 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etmişti.

Galatasaray'ın seçimli genel kurulunda yeniden başkan olarak seçilen Dursun Özbek, yönetimiyle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti. Özbek, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Anitkabir Dursun Ozbek Haber

"MOURINHO ÖNEMLİ BİRİSİ"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Portekizli Jose Mourinho hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Özbek, Mourinho’nun önemli birisi olduğuna dikkat çekerek, "Jose Mourinho, çok önemli birisi. Demek ki geçtiğimiz sezonda Galatasaray'ın yarattığı etki, bayağı endişelendirmiş diğer takımları. Onun için yüksek maliyetli bu sene daha sıkı çalışıyorlar, öyle gözüküyor. Hiç fark etmez” dedi.

Dursun Ozbek Anitkabir Haber

“5.YILDIZI TAKACAĞIZ"

Dursun Özbek, “Galatasaray, Galatasaray'dır. Her zaman kazanan takımdır. Özellikle mayıslara gelince, artık herkes mayısın kimin olduğunu biliyor. Bundan sonra da öyle olacaktır. 5. yıldıza hazırlanıyoruz biz. Gelecek sezon sonunda da 5. yıldızı takmış olacağız” diye konuştu.

Kaynak: istiklal.com.tr