Gaddar dizisi, Ay Yapım’ın 19 Ocak 2024 tarihinde NOW ekranlarında yayın hayatına başlayan yapımıdır. Diziyi her hafta merakla izleyenlere kötü haber verildi. Peki Gaddar final mi olacak? Gaddar final ne zaman?” İşte bu soruların merak edilen yanıtları…

GADDAR FİNAL Mİ YAPACAK? GADDAR FİNAL NE ZAMAN?

NOW ekranlarının iddialı yapımlarından biri olan Gaddar’dan üzücü haber geldi. Ekranların yeni dizisinin senaryosunu Hürer Ebeoğlu’nun kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda da Sinan Öztürk’ün oturduğu dizinin geleceği belli oldu.

Gaddar’ın başrollerinde başarılı ve usta isimlerden Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın yer alıyor. Gaddar, 17 Mayıs Cuma akşamı 17. bölümüyle ekrana geldi. Gaddar için final kararı alındığı duyuruldu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Reytingleri bir türlü yükselmeyen dizi için planlanan final kararının uygulanacağı açıklandı. Gaddar, 7 Haziran akşamı ekrana gelecek olan 20. bölümüyle ekranlara veda edecek.  

GADDAR’IN 17. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Gaddar’ın en son yayınlanan bölümüne Korkut tekrardan döner. Dağhan başta olmak üzere Gaddar Çetesi’nin başına binbir türlü çorap örmeye başlar. Korkut’un büyük bir emek ile hazırladığı bilmeceleri tek tek çözen çete, Müdür’ün kızı Nilüfer ve Mesut olmak üzere herkesi kurtarmayı başardı. Müdür kızı ile büyük bir yüzleşme yaşarken Leyla da Korkut’u durdurmak için onu hiç beklemediği bir anda bıçakladı ve yerini Dağhan’a söyler. Dağhan ve Korkut  ne var ne yoksa ortaya çıakrıp her şeyi ortaya dökerler ve son kez karşı karşıya gelip kozlarını paylaşırlar. Gaddar dizisinin hayranları bu bölümü ve sahneyi soluksuz izledi.

Kaynak: istiklal.com.tr