13 Şub 2024 13:24 Son Güncelleme: 13 Şub 2024 13:43

Kurtlar Vadisi Pusu'da kadro şekilleniyor: Yıllar sonra aynı proje ile dönecek! Necati Şaşmaz'dan sonra...

Türk televizyon tarihine damga vuran, yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran ve hala editleriyle milyonlarca izlenen Kurtlar Vadisi, ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Polat Alemdar karakterine yeniden hayat verecek olan Necati Şaşmaz, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada dizinin yeni sezonunun bir dijital platformda yayınlanacağını duyurmuştu. Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle izleyiciyle buluşacak olan efsane dizi Kurtlar Vadisi Kaos'un ne zaman ve nerede yayınlanacağı merakla bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Pusu'da kadro şekilleniyor: Yıllar sonra aynı proje ile dönecek! Necati Şaşmaz'dan sonra... - Resim : 1

Necati Şaşmaz, yılların eskitemediği Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı 'Polat Alemdar' karakteriyle hafızalara kazınmıştı. Şaşmaz, bu projenin yeni sezonunun dijital platformda yayınlanacağını izleyicilere duyurdu.


113
Kurtlar Vadisi Pusu'da kadro şekilleniyor: Yıllar sonra aynı proje ile dönecek! Necati Şaşmaz'dan sonra... - Resim : 2

Oyunculuk hayatına ilk adımı Kurtlar Vadisi dizisiyle atan ve üslendiği 'Polat Alemdar' karakteriyle milyonların aklına kazınan Necati Şaşmaz'dan hayranlarını heyecanlandıran haber geldi.


213
Kurtlar Vadisi Pusu'da kadro şekilleniyor: Yıllar sonra aynı proje ile dönecek! Necati Şaşmaz'dan sonra... - Resim : 3

Uzun yıllardır ekranlardan uzak kalan ve hangi projeyle döneceği sabırsızlık içerisinde beklenen usta isim Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos'un dijital platformda yayın hayatına başlayacağını açıkladı.


313
Kurtlar Vadisi Pusu'da kadro şekilleniyor: Yıllar sonra aynı proje ile dönecek! Necati Şaşmaz'dan sonra... - Resim : 4

2024'te dijital platformda ekran macerasına atılacak olan dizinin başrolünde yine Necati Şaşmaz'ın 'Polat Alemdar' karakteriyle yer alacağının bilgisine ulaşıldı.


413