12 Şub 2024 16:51 Son Güncelleme: 12 Şub 2024 23:35

Burçlara göre sevgililer günü hediyesi önerileri! 14 Şubat Sevgililer Günü'nde ne hediye alınmalı?

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştıkça çiftlerin hediye arayışı da hızlanmaya başladı. 2024 yılı 14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri romantizmin aracısı olacak. Sevgilisini özel hissettirmek isteyenler ise, burçlara göre sevgiliye ne hediye alınır? Kadın ve erkek sevgiliye hediye önerileri? Romantik Sevgililer Günü mesajı? Diye aratmaya başladı. İşte 14 Şubat Sevgililer Günü’nde size yardımcı olacak hediye, mesaj önerileri…

Burçlara göre sevgililer günü hediyesi önerileri! 14 Şubat Sevgililer Günü'nde ne hediye alınmalı? - Resim : 1

14 Şubat Sevgililer Günü için geri sayım başladı. 14 Şubat bu yıl çarşamba gününe denk geliyor. Sevgilinize ne hediye alacağınız konusunda hala karar veremediyseniz astrolojiden faydalanabilirsiniz. Ve romantik bir mesajla aşkınızı taçlandırabilirsiniz. Peki hangi burç nasıl hediyeden hoşlanır? İşte burçlara göre 14 Şubat Sevgililer Günü hediye seçim önerileri…


116
Burçlara göre sevgililer günü hediyesi önerileri! 14 Şubat Sevgililer Günü'nde ne hediye alınmalı? - Resim : 2

BURÇLARA GÖRE SEVGİLİYE HEDİYE ÖNERİLERİ!

KOÇ BURCU

Koç burcu kadını veya erkeğine hediye alıyorsanız içindeki duygusallığa dokunmalısınız. Sadece aşkınızı ifade eden küçük ama anlamlı bir hediye bile çok mutlu edebilir.

>> Koç Kadını için hediyeler önerileri; Kırmızı paketlere sarılmış mücevher, giysi ve aksesuarlar, baharatlı parfümler, gösterişli buketler, şatafatlı sunumlar olabilir.

>> Koç Erkeği için hediye önerileri; Şık ve gösterişli saatler, aksesuarlar, altın veya gümüş kol düğmeleri, bileklikler olabilir.


216
Burçlara göre sevgililer günü hediyesi önerileri! 14 Şubat Sevgililer Günü'nde ne hediye alınmalı? - Resim : 3

BOĞA BURCU

Boğa burcu ona keyif veren, konfor alanını genişleten, belli bir maddi değeri olan veya kendisini değerli hissettiren, elle tutulur, gözle görülür somut hediyelerden hoşlanır. Lüksü sevdiğini de unutmayın. Klasik sever ve rahatına da oldukça düşkün olan boğa burcuna, sevgililer gününde mutlaka klasik hediyeler tercih edin.

>> Boğa Burcu Kadını İçin Hediye önerileri; Klasik ve göze batmayan antika hediyeler, gümüşten yapılmış takılar, evlerine düşkün oldukları için ev dekorasyonları ve saksı çiçekler ideal seçimlerdir. Konfor alanını genişleten yastık, örtü, nevresimler, minderler, mekanik, fonksiyonel, işe yarayan ufak tefek aletler, mutfak araç gereçleri olabilir.

>> Boğa Burcu Erkeği İçin Hediye önerileri; Şık bir deri cüzdan, kravat ve özel erkek aksesuarları ya da hırka ideal seçimlerdendir. Bunların yanında evde hazırlayacağınız güzel bir masa ve yemekler ya da yemek yapamıyorsanız bir restoranda akşam yemeği, boğa burcu erkeklerini mutlu edecektir.


316
Burçlara göre sevgililer günü hediyesi önerileri! 14 Şubat Sevgililer Günü'nde ne hediye alınmalı? - Resim : 4

İKİZLER BURCU

İkizler burcu sevgide, aşkta romantiktir ancak fazla ağırlıktan, baskıdan da hoşlanmaz. Her şeyden önce onunla arkadaş olmalısınız. Dolayısıyla bol bol konuşmaktan, derdini, tasasını sözlere dökmekten, düşüncelerini gerek yazarak gerek anlatarak paylaşmaktan hoşlanır. Değişiklik ve yenilikleri seven ikizler burcu, hediye seçimi konusunda da çok zorlanmayacağınız burçlardandır.

>> İkizler Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri; Tarzlarına uygun yüzükler, bileklikler, retro parçalar, canlı renkler içeren fularlar, küçük dekoratif biblolar, Fotoğraf makinesi, ideal seçimlerdir.

>> İkizler Burcu Erkeği İçin Hediye önerileri; Şık bir gömlek, öğrenmeyi sevdikleri için zeka oyunları seti veya kitabı, modern kol saatleri, şık ajanda ve kalemler, tarzına uygun teknolojik ürünler hediye olarak ideal seçimlerdir.


416