Filenin Sultanları, Antalya ve ABD etaplarında 6 galibiyet ve 2 mağlubiyet yaşadı. Filenin Sultanları, ligin 3. etabındaki ilk maçında Tayland ile karşı karşıya gelecek. Geçtiğimiz yıl dünya sıralamasında zirveye ulaşan Kadın Voleybol Milli Takımımız, bu sezonda da oynanan maçlar sonucunda zirvedeki yerini korumaya niyetli. Peki Filenin Sultanları maçı ne zaman, hangi kanalda? Bugün Filenin Sultanları maçı var mı?” İşte bu soruların araştırılan yanıtları…

FİLENİN SULTANLARI MAÇI NE ZAMAN 2024?

Voleybol Milletler Ligi’nde üçüncü hafta heyecanı 11-16 Haziran tarihleri arasında devam edecek. Filenin Sultanları ilk olarak Tayland ve daha sonra sıra ile Dominik Cumhuriyeti, Çin ve Brezilya takımlarıyla heyecanlı bir mücadeleye girecek.

Üç haftanın sonunda da puan sıralamasında ilk 8’de yer alan takımlar finallerde oynayacak. Milletler Ligi’nde Bulgaristan, Güney Kore, Fransa gibi ülkelerin tek galibiyeti bulunuyor ancak hala final şanslarını ellerinde tutuyorlar.

Filenin Sultanları, Milletler Ligi maç programı ise şu şekilde listelenmiştir;

-          12 Haziran 2024 12.00 / Türkiye-Tayland

-          13 Haziran 2024 15.30 / Dominik Cumhuriyeti-Türkiye

-          15 Haziran 2024 15.30 / Çin-Türkiye

-          16 Haziran 2024 12.00 / Türkiye-Brezilya

TÜRKİYE TAYLAND VOLEYBOL MAÇI KANGİ KANALDA İZLENİR?

Türkiye 12 Haziran da ilk olarak Tayland ile karşılaşacak. Türkiye Tayland maçı, TRT SPOR ekranlarından canlı ve şifresiz olarak yayınlanacak. 

Kaynak: istiklal.com.tr