Trendyol Süper Lig’de taraftarına büyük hayal kırıklığı yaşatan Beşiktaş’ta sular durulmuyor. Teknik direktör Fernando Santos ile yollarını ayıran siyah-beyazlılarda Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar’ın istifa edeceği yönündeki haberler de sık sık gündeme geldi.

İDDİALARI YALANLADI

Başkan Hasan Arat ile birlikte göreve gelen Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar Uçar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla istifa iddialarını yalanladı.

"KAOS ALGISI YARATILMAK İSTENİYOR"

 İstifa edeceğine yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Feyyaz Uçar kaos oluşturmak için bu tarz haberleri ortaya çıktığını savundu. Uçar aylaşımında "Sadece kötülük yapma, kaos algısı yaratma maksatlı, masa başında uydurulan "Feyyaz Uçar Bırakıyor" şeklindeki yalan gazete haberi ne yazık ki sosyal medya üzerinde de kullanılmaya devam ediyor. Beşiktaşımız için başkanımız ve yönetim kurulumuzla birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Saygılarımla." cümlelerine yer verdi.

FERNANDO SANTOS'TAN SONRA FEYYAZ UÇAR İDDİASI

Trendyol Süper Lig'in 32. haftasında konuk ettiği Samsunspor ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş'ta teknik direktör Fernando Santos ile yollar ayrılmıştı. Siyah - beyazlılarda Portekizli hocanın ayrılığı sonrasında yeni teknik direktör arayışlarına da başlanmıştı.

Bu durumun yanı sıra Beşiktaş'ta Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar'ın da görevini bırakacağı öne sürülmüştü.

Kaynak: Spor Servisi