Sosyal medyadan paylaştığı videolarla ünlenen ve Instagram’da 1 milyon takipçisi bulunan Rachel Araz trafik kazası geçirdi.

Sami Kirespi ile aşklarını evlilikle taçlandıran 36 yaşındaki fenomen Rachel Araz, şubat ayında üçüncü çocuğunu kucağına almıştı.

Rache Haber

ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Rachel Araz geçtiğimiz gün trafik kazası geçirdi. Ölümden dönen ünlü fenomen o anları Instagram hesabından yaptığı paylaşımla anlattı.

“BİNLERCE ŞÜKÜR Kİ İYİYİM”

‘’Korkunç bir pazar geçiriyorum. Ölümden döndüğüm bir kaza geçirdim.’’ diyen Rachel Araz, ‘’En sol şeritte tek başıma otobanda giderken başka bir araç bana yandan tam dik açıyla çarptı. Beni akan trafikte tur attırarak ters çevirdi. Hava yastıkları patladı, araç durduğu anda o şokla kapımı açıp çimenlere koştum başka biri daha çarpmasın diye. Sonrası ambulans, polis, hastane. Binlerce şükür ki iyiyim ama yaşadığım travmayı bir saniye dahi unutamıyorum. O saniyeler sadece şunu düşündüm; demek böyle ölüyor insanlar trafik kazalarında. Siz ne kadar dikkat ederseniz edin başınıza bu gelebiliyor. Sinir sitemim çöktü, durmadan ağlıyorum. Allah korudu, başka bir açıklaması yok. İyi ki yalnızdım şükürler olsun ki, aksini düşünmek dahi istemiyorum” dedi.

Rache Paylasim Haber

Editör: Arda Aşkın AKSOY