Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Esra Balamir, paylaşımları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmüyor.

Sunucu ve şarkıcı Esra Balamir, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet eden Balamir, tatil fiyatlarının yüksek olmasına isyan etti.

Tatile gitmeye korktuğunu söyleyen Esra Balamir, "Lahmacun fiyatlarını merak ediyorum. Geçen gün 1 milyon TL'lik hesabı görünce iki gün, 'Ne yediler' diye düşündüm. Bana o hesap gelse, 'Zıkkımın kökü' yazar gönderirdim” dedi.

403214858 1194951125241609 3615526010300312443 N

“HAYAT MÜŞRETEREK”

Esra Balamir son dönemde 'Kadınlar hesap ödemez' tartışmasıyla ilgili olarak "Kişiye göre değişir. Kim güçlüyse o ödemeli... 'Kadın dediğin elini cebine atmaz' demiyorum. Hayat müşterek” dedi.

“BELLİ BİR YERDE DURULMASI LAZIM”

Ünlü şarkıcı boşandıktan sonra kadınların aldığı nafakalarla ilgili, “Nafakanın ömürlük olması saçma geliyor. Belli bir yerde durulması lazım. Hayatına yeni insanlar dahil oluyor ama eski eşten nafaka almaya devam ediyorsun. Çocuğuna ise bakmak zorunda... Çocuğun geleceğinden hem anne hem de baba sorumlu... Ben hiçbir şey istememiştim. Erkekler boşanırken başından atsın diye her şeyi kabul ediyor. Sonra mahkemeye başvuruyor. 10-15 bin dolar nafaka alan var, 2 bin TL de alan var. Burada da adaletsizlik bulunuyor” dedi.

Kaynak: istiklal.com.tr